Preveze Deniz Zaferi coşkuyla kutlandı - Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi
15 Ağustos 2018 Çarşamba
Global

Preveze Deniz Zaferi coşkuyla kutlandı

Preveze Deniz Zaferi coşkuyla kutlandı
Güncel Yazdır

Haber

Preveze Deniz Zaferi’nin 479’uncu yıldönümü ve deniz kuvvetleri günü Gölcük Donanma Komutanlığında gerçekleştirilen törenle kutlandı

Preveze Deniz Zaferi’nin 479’uncu yıldönümü ve deniz kuvvetleri günü Gölcük Donanma Komutanlığında gerçekleştirilen törenle kutlandı. Garnizon Sinema Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Gölcük Ana Üs Komutanı Tuğamiral Baybars Küçükatay, Deniz Kurmay Başkanı Tuğamiral Levent Kerim Uça, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş,Gölcük İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Durgul, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Okan Tekin, Donanma Komutanlığına bağlı birliklerin komutanları, şehit yakınları, gaziler, Gölcük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gölcük Ortaokulu öğrencileri ile çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Programın sunuculuğunu  K.d Binbaşı Tarık Döğüşçü ve Dz. Kd. Üsteğmen İsmail Güzeltepe yaptı.

 

ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLER AĞIRLANDI

İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan program üst makamlardan gelen kutlama mesajlarının okunmasıyla devam etti. Ardından K.d Binbaşı Tarık Döğüşçü ve Dz. Kd. Üsteğmen İsmail Güzeltepe tarafından 27 Eylül Preveze Deniz Zaferi ve Deniz Kuvvetleri Günü ile ilgili takdim verildi. Takdim sonrasında Donanma Komutanlığı Bandosu konser verdi. Garnizon Sinema Salonu’nda gerçekleştirilen programın ardından şehit yakınları ve gaziler TCG Yb. Kudret Güngör Lojistik Destek Gemisi’nde öğle yemeğinde ağırlandı. 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat konak_dr