17 Şubat 2018 Cumartesi
Global Medya

Yeni yollara yeni kaldırımlar

Yeni yollara yeni kaldırımlar
Güncel Yazdır

İlçe genelinde hizmet atağı ile büyük bir değişimine imza atan Başiskele Belediyesi yol ve kaldırım yapım çalışmaları kapsamında binlerce metrekare baskı beton çalışması gerçekleştiriyor. Yapımı tamamlanan cadde ve sokakların kaldırımları hazır hale getiriliyor

Kısa sürede üstyapı çalışmalarıyla ilgili çözüme ulaşan cadde ve sokaklarda son düzenlemeleri yapan Başiskele Belediyesi kalıcı hizmetler sunmaya devam ediyor. Başiskele’nin altyapısının tamamen yenilendiğine dikkat çeken Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz “Hızlı bir şekilde altyapı ve üstyapı çalışmalarını tamamlayıp vatandaşlarımıza eksiksiz hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda sıcak asfalt çalışması uyguladığımız cadde ve sokaklarımızın baskı beton kaldırımlarını yapıyoruz” dedi. Bu yönde yapılan çalışmalar kapsamında asfalt çalışması tamamlanan Barbaros Mahallesi Yavuz Caddesi, Pınar Caddesi ve Fatih Mahallesi Hacı Mahmut Caddesi’nin baskı beton yaya kaldırımları yapılıyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford romatem Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ BasiskeleSanayi konak_dr