23 Temmuz 2018 Pazartesi

Ceyhan'dan Başbakan Yıldırım açıklaması

Ceyhan'dan Başbakan Yıldırım açıklaması
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Sayın Başbakanımız Kocaeli’ye önem veriyor. Bu hafta merkez ilçemiz olan İzmit kongresine katılarak bizlere onur verecektir. Programda bir değişiklik olmazsa kongreden hemen sonra 13.30 – 14.00 gibi valiliğin ev sahipliğinde Kocaeli’deki STK’lar ve iş dünyasıyla bir toplantı yapmak istiyoruz” dedi

 AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan partisinin il binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ceyhan, “Partimizin 6. Olağan kongresini birlik içerisinde yönetiyoruz. 12 ilçemizin 5’inde kongrelerimizi tamamladık. Kartepe, Karamürsel ,Darıca, Dilovası ve Gölcük’te tek liste ile kongrelerimizi başarıyla tamamladık. 5 ilçemizle ilgili devam eden ve görevi devreden arkadaşlarımıza ortaya koymuş oldukları performanstan ötürü teşekkür ediyoruz. Bu cumartesi günü saat 11.00’da İzmit, 14.00’da Çayırova kongremizi yapacağız” dedi

 

“KONGRELER BİR HAFTA ARA”

“Sayın Başbakanımız İzmit ilçe kongremize teşrif edecekler” diyen AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Sayın Başbakanımız Kocaeli’ye önem veriyor. Bu hafta merkez ilçemiz olan İzmit kongresine katılarak bizlere onur verecektir sayın Başbakanımız. Programda bir değişiklik olmazsa kongreden hemen sonra 13.30 – 14.00 gibi valiliğin ev sahipliğinde Kocaeli’deki STK’lar ve iş dünyasıyla bir toplantı yapmak istiyoruz. Ama yarın netleşecek. 7 -8 Ekim’de milletvekillerinin kampından dolayı kongrelerimize 1 hafta ara vereceğiz” ifadelerini kullandı.

 

DİLOVASI KONGRESİNDE YAŞANANLAR

Dilovası’ndaki kongrede yaşanan gerginliğe ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Dilovası’nda da bir kişi liste verdi. Fakat tüzük çerçevesinde kamuyla ilişiğini kesmeyen kişiler kademe başkanı olamıyor. Başkan adayı da kamuda çalıştığı için  temayüle girememiştir” diye konuştu.

 

“KAPIMIZ AÇIKTIR”

“Kadın ve gençlik kolları kongrelerimizi de yürütüyoruz” diyen Ceyhan, “Kartepe’de kongreleri tamamladık. Üç kademede de değişim yaparak tamamladık. Kongre tarihleri bazen değişebiliyor. Mülakatlar sürüyor. 25 kişilik yönetim için 70-80 kişi ile mülakat yapılıyor. Biz istiyoruz ki AK Parti’de ne kadar kişi varsa kapımız açıktır. AK Parti birimizin değil milletin partisidir. 27 Eylül’de Gölcük Gençlik kolları, 28 Eylül’de de Karamürsel Kadın Kolları kongremiz var. 15 Kasım veya sonuna kadar gençlik ve kadın kolları kongrelerimizi 15 Ekim’e kadar da ana kademe kongrelerimizi bitireceğiz” şeklinde konuştu.

 

AK PARTİ’DE KONGRESİ YAPILACAK İLÇELER

 

İZMİT: 30 Eylül Cumartesi  Saat 11.00

ÇAYIROVA: 30 Eylül  14.00

BAŞİSKELE: 1 Ekim Pazar  Saat 11.00

KANDIRA: 4 Ekim Çarşamba Saat 11.00

DERİNCE: 14 Ekim Cumartesi Saat 11.00

KÖRFEZ: 21 Ekim Cumartesi Saat 11.00

 

YÖNETİMDEKİ GÖREV DAĞILIMI

Mehmet Uzunoğlu- Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı

Abdullah Eryarsoy- Teşkilat Başkanı

Ahmet Berberoğlu- Seçim İşleri Başkanı

Yusuf Akın- Tanıtım ve Medya Başkanlığı

Mehmet Türkel- Dış İlişkiler Başkanı

Orhan Faruk Barış- Sosyal İşler Başkanı

Hüseyin Kurt- Yerel Yönetimler Başkanı

Adnan Turan- Ekonomik İşler Başkanı

Emel Ceyhan Balcıoğlu- Halkla İlişkiler Başkanı

İshak Yıldırım- Mali ve İdari İşler Başkanı

İrfan Ayar- ARGE Başkanı

Arif Aküzüm- İnsan Hakları Başkanı

Veli Haldız- Çevre Şehir ve Kültür Başkanı

Gülcan Kocabıyık- İl Sekreteri

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr