19 Eylül 2018 Çarşamba
Global

AK Karamürsel, Gençlik temayülü yaptı

AK Karamürsel, Gençlik temayülü yaptı
Siyaset Yazdır

24 Ekim’de yapılacak olan AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları kongresi için aday adayları belli oldu. Yapılan temayül ve istişareler sonucunda 3 isim genel merkeze gönderilecek

AK Parti Karamürsel Gençlik Kolları’nda temayül heyecanı dün gece yaşandı. İlçe binasında gerçekleştirilen temayüle Karamürselli gençlerden Onur Gökakın ve Olcay Karataş, yaşının dolması sebebiyle yeniden aday olamayan ilçe gençlik kolları başkanı Adem Özgüneş’in devredeceği makama talip oldu. Temayülün nasıl yapılacağını anlatan AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Temayül yoklaması ve yapılacak olan istişareler sonucunda Karamürsel’den 3 ismi Ankara’ya götüreceğiz” diyerek Adem Özgüneş ve yönetimine teşekkür etti.

ÖZGÜNEŞ VEDA ETTİ
Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Gençlik kolları Başkanı Adem Özgüneş, “Partimizde bir değişim hareketi başladı. Kendimin yaşımın dolması sebebiyle bu dönem gençlik kollarında görev alamayacağım. Nasip oldu 15 yıllık davaya 10 yıl hizmet ettik. Kongreyle geldik, kongreyle gidiyoruz. Aday olan kardeşlerim arasından kim seçilirse seçilsin maddi- manevi destek olacağız. Bizler bu dava için gayretimize devam edeceğiz. Duruşumuzdan hiçbir zaman taviz vermedik ve kimsenin adamı olmadık, sürekli davamızın ve teşkilatımızın adamı olduk. Bana desteğini esirgemeyen büyüklerime ve yönetimime teşekkür ediyorum” diyerek başkanlığa veda etti. 3 yıl başkanlık yapan Özgüneş, 1986 doğumlu olduğu için tüzük gereği yeni kongrede aday olamıyor.

 

oy kullanan gençler

SÜRECİ KARDEŞÇE YÜRÜTTÜK
Ardından konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı Başkanı Emre Kahraman, “Bildiğiniz üzere bir kongre sürecine girdik. Bizlerde gençler olarak kongrelerimize hazırlanıyoruz. Karamürsel gençlik kolları ülkenin en zor günlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın davasının yanında oldular. Adem bizim kardeşimiz gibidir. Biz onu kırmadık o da bizi hiç kırmadı. Bu süreci kardeşçe yürüttük. İnşallah yeni gelen kardeşimiz ile de bu süreci güzel yürüteceğiz. Yeni gelen kardeşimizi de bu süreçte Adem kardeşimiz gibi çok yoracağız. Şunu bilmenizi istiyorum ki kim seçilirse seçilsin seçilecek olan arkadaşımıza kimse zarar vermeye kalkmasın” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr