16 Ocak 2019 Çarşamba

Musabbar filmi geliyor

Musabbar filmi geliyor
Kültür-Sanat Yazdır

Haber

Önümüzdeki günlerde Kocaeli'de çekimlerine başlayacak olan "Musabbar" adlı filmin tanıtım toplantısı İzmit Eskisine Cafe'de gerçekleşti

Yapımı Mağara Production tarafından gerçekleştirilen "Musabbar" filmi İzmit Eskisine Cafe'de tanıtıldı. Yönetmenliğini Engin Rotin Tutuş'un üstlendiği filmde başrollerinde ise Seda Tosun, Kemal Erek, Eymen Adal, Billur Pınar Yılmaz ve Bahar Büyükoğlu yer alıyor. Tanıtım filmleri Urfa'da çekilen Musabbar'ın çekimleri ise önümüzdeki günlerde Kocaeli'de başlayacak. Genç yönetmen Tutuş'un ilk büyük projesi olan Musabbar'ın devam çekimleri ise Gaziantep'te yapılacak. 

 

ARALIK 2017'DE GÖSTERİMDE

Filmin yönetmeni Tutuş, "2012 yılında ilk kurgu türünde romanım yayımlandı. Bu yıl Kocaeli Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun oldum. Bu benim yönetmenliğini yaptığım ilk büyük projem. Sonunda hazırlıklarına başladık. Filmin Aralık 2017'de gösterime girmesini bekliyoruz. Filmde çok fazla insanın emeği var. Özellikle de proje danışmanımız Cenk Şen ve yapımcı Özgür Bağuş'un emeği çok. Kendilerine çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. 

 

FİLMİN KONUSU

Hz. Süleyman'ın himayesine alıp çalıştırdığı cinler, Süleyman öldükten sonra bütün insanlığı yoldan çıkarıp dünyaya ve insanlara hükmetmek için o günü sabırsızlıkla beklerler. Kötülüğün kapısı büyüyle açılır. 21. yüzyılda patlak veren olaylar, bir akademisyen grubuna denk gelir 8 kişiden oluşan bu arkadaş grubu olayların içinden canını kurtarmak için mücadele eder. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu