23 Temmuz 2018 Pazartesi

Büyükşehir Meclisi başladı

Büyükşehir Meclisi başladı
Güncel Yazdır

Haber

Büyükşehir Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde bulunan Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştiriliyor

kbb meclis 2

Büyükşehir Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde bulunan Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun başkanlığında toplanan mecliste 92 madde görüşülerek karara bağlanacak.

 

YANAN OTOBÜSLERİ SORDU

CHP’li meclis üyeleri tarafından Büyükşehir belediyesine soru önergeleri verildi. CHP’li meclis üyesi Orhan Tanış Büyükşehir belediyesine geçtiğimiz günlerde yanan belediye otobüsleri hakkında soru önergesi verdi. Tanış soru önergesinde, “Henüz bir senelik olan araçların iki ay gibi kısa sürede yanarak kullanılamaz hale gelmesi bu araçlar ile ilgili kamuoyunda şüphe doğmasına sebep olmuştur” ifadelerine yer verildi. 

 

ÇAYIROVA’DAKİ YATIRIMLARI SORDU

Tanış’ın ardından CHP Grup Başkanvekili Engin Taşdemir Kocaeli’nin hava ve çevre kirliliği ölçümü, Kocaeli geneli alt yapım işleri ve Büyükşehir tarafından 2014, 2015,2016,2017 yılı içerisinde Çayırova Belediye sınırları içerisinde yapılan yatırımların tutarına yönelik soru önergesi verdi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr