22 Temmuz 2018 Pazar

Kültür Okulları, öğrencilerine "Merhaba" dedi

Kültür Okulları, öğrencilerine Merhaba dedi
Eğitim Yazdır

Kültür Okulları öğrenci ve velileri oryantasyon eğitimleri ile okulları 1 hafta erken açtı

Okulların açılmasına sayılı günler kala, öğrencilerin ilk hafta stresini üzerlerinden biraz daha atması ve okula adaptasyonlarını erkenden sağlamak amacı ile Kültür Okulları kadrosu kolları sıvadı.

Okulla ilk defa tanışan Ana Sınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerinin yanı sıra 5. ve 9. sınıflara başlayan ve kademe değiştiren öğrenciler de bu hafta okula başladılar. Öğrencilerin hem öğretmenleri, hem sınıf arkadaşları ile tanışmasının; velilerin yeni eğitim öğretim dönemi hakkında bilgilendirilmesinin ve öğretmenleri ile ilk kez tanışan velilerin kaynaşmasının sağlanması amaç edinilen bu haftada, öğrencilerin coşkusu göze çarptı. Öğrencileri ilk gününde yalnız bırakmayan veliler ise, sabırsızlıkla okul bahçesinde çocuklarının ilk gün anılarını dinlemek için bekledi.

kültür okulları 2

8. ve 12. Sınıf gibi sınava hazırlık gruplarının çalışmalarına 3 hafta önceden başlayan Kültür Okulları kadrosu, yoğun temposuyla yeni eğitim öğretim döneminde de zirveye oynayacağının sinyallerini verdi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr