19 Temmuz 2018 Perşembe

Konak ailesi gücüne güç katıyor

Konak ailesi gücüne güç katıyor
Sağlık Yazdır

Haber

Konak Hastanesi İzmit, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Dermatoloji, Acil Tıp ile Beslenme ve Diyet alanında 4 önemli hekim ve Beslenme ve Diyet uzmanının katılımı ile gücüne güç kattı

Bölgesinde Kalp ve Damar Cerrahisi başta olmak üzere tüm dallarda önemli bir yere sahip olan Konak İzmit, bu önemli katılımlarla her dalda alternatifli akademik insan kaynağına sahip olmaya devam ediyor. Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Metin Göklü, Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Konak İzmit Tıbbi Direktörü Uzm. Dr. Özlem Bilgin, İdari Direktör Özlem Altıntaş Kuyruklu ev sahipliğinde Ramada Plaza İzmit Otel'de gerçekleştirilen basın toplantısında, Konak Hastaneleri’ne yeni katılan doktorlarla ilgili ayrıntılı bilgi verilirken 2018 yılının sağlık rotasına ilişkin Konak Hastaneleri’nin sağlık vizyonu ve yatırımları konusunda bilgi aktarıldı. Toplantıya Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Gazetemiz Genel Koordinatörü Çetin Gürol ve Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray da katılım sağladı.

 

GÖKLÜ

HEDEFLERİMİZİN ÜZERİNDE BİR BAŞARI GÖSTERDİK

Ramada Otel’de gerçekleştirilen basın toplantısında ilk konuşan Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Metin Göklü çok önemli dallarda 4 hekim ve bir Beslenme Diyet Uzmanı’nı bünyemize katarak 2018 için önemli bir adım attıklarını belirterek, “2017 yılında Konak olarak başarılı bir yılı geride bırakacağız. İzmit başta olmak üzere Gebze ve Sakarya Hastanelerimizde hedeflerimizin üzerinde başarı gösterdik. Her bir hastanemizde tıbbi kadronun çeşitlendirilmesine, entelektüel gelişimin sağlanmasına ve eğitim faaliyetlerimize hız verdik’’ şeklinde konuştu. Ardından Op. Dr. Göklü,önümüzdeki aylarda İzmit Hastanemizde bir renovasyona başlayacaklarını belirterek misafirlerimiz için sağlık konforunu da artıracaklarını söyledi.

 

GÜNDOĞDU (1)

KENDİLERİNE GÜVENİMİZ TAM

Ardından konuşan Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Kazım Gündoğdu ise, ‘’Bugün aramıza katılan iki hekimimiz Beyin ve Sinir Cerrahisi anlamında önemli bir kariyere sahipler. SayınAkmil ve Sayın Akgün beyin cerrahisi, omurga cerrahisi, periferik sinir cerrahisi, ağrı tedavileri ileilgili hastalarımız için var güçleri ile çalışacaklar. Acil tıp alanında Sayın Kama, kupa terapi alanında uzman bir hekim arkadaşımız, beslenme ve diyetisyen uzmanımız Sayın Balcı,erişkin ve çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi ile besin ilaç etkileşimleri gibi konularında hastalarının yanında olacak. Dermatoloji uzmanı Sayın Demirci ise sağlık prosedürlerinin kısa bir süre içinde tamamlanması ile birlikte bize güç katacak. Her bir arkadaşımızın Konak Hastanelerinin marka gücü ve vizyonunu sahipleneceğine eminim. Kendilerine güvenimiz tam. Ülkemiz ve Bölgemiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

MUSTAFA AKGÜN (2)

İŞTE YENİ KATILAN DOKTORLAR

OP. DR. MUSTAFA AKGÜN

1963 yılında Bulgaristan Kırcali doğumlu Akgün, 88 yılında Cumhuriyet Üniveristesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra yine Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve sinir Cerrahisi Kliniğinde Araştırma Görevlisi olarak ihtisasa başladı. 1995 Yılında Nöroşirürji Uzmanı olduktan sonra aynı üniversitede Yardımcı Doçent olarak görev yapmıştır. Kendisi özellikle kraniyal cerrahi, omurga cerrahisi, algoloji, periferik sinir cerrahisi ve pediatrik nöroşirürji ile ilgilenmektedir.

 

ufuk

OP. DR. MEHMET UFUK AKMİL

1962 yılında Ankara doğumlu olan Akmil, 86 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra yine Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniğinde Araştırma Görevlisi olarak ihtisasa başladı. 1992 yılında Nöroşirürji Uzmanı olduktan sonra Sayın Akmil’in ilimizde çok değerli hizmetleri olmuştur.  1994 yılında İzmit Seka Devlet Hastanesinde göreve başlayan Sayın Akmil, daha sonra Derince eğitim araştırma hastanesinde başhekimlik ve poliklinik hizmetleri ile 2011 yılına kadar hizmet vermiştir. Daha sonra İstanbul’da medeniyet üniversitesi Göztepe eğitim araştırma hastanesinde ve Haydarpaşa numune hastanesinde görev yapmıştır. Sayın Akmil özellikle kraniyal cerrahi, omurga cerrahisi, algoloji, periferik sinir cerrahisi ve pediatrik nöroşirürji ile ilgilenmektedir.

 

KAMİLE DEMİRCİ

UZM. DR. KAMİLE DEMİRCİ

1977 yılında Eskişehir doğumlu olan Demirci, 2000 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Dermatoloji Kliniğinde Araştırma Görevlisi olarak ihtisasa başlamıştır. 2008 yılında Dermatoloji Uzmanı olduktan sonra, yine ilimizde 2013-2017 yılları arasında Gölcük Devlet Hastanesinde görev yapmıştır. Sayın demirci; Dermatolojik uygulamalar yanı sıra kozmetolojik uygulamalar yapmaktadır.

 

AHMET KAMA,

UZM. DR. AHMET KAMA

1983 yılında Iğdır’da doğumlu olan Kama, 2008 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini tamamlayan Kama, 2009 yılında TUS kazanarak Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Kliniğinde Araştırma Görevlisi olarak ihtisasa başladı. 2013 yılında Acil Tıp Uzmanı unvanı aldıktan sonra kendisi çeşitli illerde Acil Servis hizmeti vermiştir. Hekimimizin yaş kupa ve kuru kupa uygulamaları ile ilgili sertifikaları mevcuttur.

 

LALENUR BALCI

DYT. LALENUR BALCI

1984 yılında Ankara doğumlu olan Balcı, İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü tamamlayan Balcı, halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi ABD’de doktora yapmaya devam etmektedir. Kendisi obesite, çocuk diyetisyenliği, fitoterapi ile ilgilenmektedir. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr