21 Temmuz 2018 Cumartesi

Kırtasiyecilikte kalite ve sağlığın adresi Üzmezler

Kırtasiyecilikte kalite ve sağlığın adresi Üzmezler
Firma Rehberi Yazdır

Haber

Defterinden okul çantasına, yardımcı kitaplarından akıl oyunlarına kadar İzmitlilerin vazgeçemediği Üzmezler Kırtasiye, hem kaliteli hem ekonomik hem sağlıklı hem de bilindik ürünleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor

ORTAKLAR (2)

İlimizde kırtasiyecilik denilince akla ilk gelen kırtasiye mağazalarından Üzmezler, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı'na da hummalı bir şekilde başladı. 1979 yılında ticaretine başlayan Üzmezler, geçtiğimiz yıl 8 Eylül'de İzmit Kadıköy Mahallesi Bağdat Caddesi'nde görkemli bir şekilde açılışını yaptı. Aile şirketi olarak kurulan şirketin ortaklarından Hakan Üzmez, hem köklü hem ekonomik hem kaliteli hem bilindik malzemeleri bünyesinde bulundurarak kırtasiyecilikte iddiasını sürdürüyor.

 

ÇİLEK (2)

HEM GÖZE HEM DAMAĞA

Bir yandan müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürünleriyle hizmet veren Üzmezler, diğer yandan Toros Dağları'nın eteklerinden getirttikleri organik çilekleriyle müşterilerinin damak tadına da hitap ediyor.

 

BU SEZON DA KAMPANYALARIMIZ VAR

"Ürünlerimiz orijinal, çileklerimiz organik" sloganıyla hizmet verdiklerini belirten Hakan Üzmez, "Aslen Konyalıyız. Yıllardır bu işin içindeyiz. Babamız Mehmet Üzmez'in mesleğini sürdürüyoruz. İzmit'te en köklü kırtasiyeler arasında yerimizi aldık. 25 personelimizle tüm halkımızın hizmetindeyiz" dedi. Yeni eğitim öğretim yılında da kampanyalarına devam ettiklerini söyleyen Üzmez, "Bilboardlarımızda ve mağazamızın içinde kampanyalarımız var. Ürün bazında indirimlerimiz var. Bu uygulamayı her sezon değişik ürünlerimizde yapıyoruz" şeklinde konuştu.

 

ÜRÜNLER (3)

KALİTE VE SAĞLIĞIN ADRESİ

Kaliteli ürünlerin adresi olduklarını ifade eden Hakan Üzmez, "Kaliteli, kanserojen olmayan, sağlıklı ürünleri seçiyoruz. Bilboardlarımızda da onu vurguladık. Bu konuda iddialıyız. Müşterilerimiz bizi hem ekonomik hem kaliteli hem sağlıklı hem bilindik malzemeler hem de kırtasiyecilikte köklü olmamızdan dolayı tercih ediyor" sözlerini kullandı.

 

MÜŞTERİ,

BİR ÖĞRENCİNİN ORTALAMA MASRAFI 100 TL

İlkokul 1'den 8'inci sınıfa kadar tüm ürünleri bünyesinde bulundurduklarını dile getiren Üzmez, "Öğrencilerimiz için A'dan Z'ye tüm ürünlerimiz bizde mevcut. Yardımcı kitaplar, kırtasiye, okul öncesi için eğitici akıl oyunları, bilgisayarlarımız bulunuyor. Ayrıca teknik servisi hizmetimiz de var. Ayrıca bir ilkokul öğrencisinin ortalama masrafı 100 TL civarında" şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

MÜFREDATA GÖRE YENİLİĞE GİDİYORUZ

Sektörün sürekli kendini yenilediğini belirten Üzmez, "Milli Eğitim Bakanlığı müfredatını yenilediği için biz de ürünlerimizde yeniliğe gidiyoruz. Örneğin eğik yazı yazma çalışması terk edilmeye başladı. o yüzden düz yazı, güzel yazı defteri ve hikaye kitapları raflarda yerini aldı" şeklinde konuştu.

 

HAKAN ÜZMEZ (3)

BİRİNCİ HEDEFİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sektördeki hedeflerinden bahseden Hakan Üzmez, "Şu anda biz müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. İzmit halkının aramış olduğu kırtasiyeyi tek noktada uygun fiyata bulabilmesi için birinci hedefimiz müşteri memnuniyeti. İlerde şube sayımızı arttırmak istiyoruz" şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr