23 Temmuz 2018 Pazartesi

Ünlü'den Tarhan açıklaması

Ünlü'den Tarhan açıklaması
Siyaset Yazdır

Haber

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü CHP Milletvekili Tahsin Tarhan’ın AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın iş yaptığı firmaların dökümünü paylaşması hakkında, “Bir vekilin böyle bir değerlendirme yapıp paylaşması etik değildir” dedi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında kent ve ülke gündemine ilişkin yorumlarda bulundu. Ünlü sözlerine 12 Eylül 1980 darbesinin yıldönümünü anımsatarak başladı. Aydın Ünlü konuşmasında, “Bugün kara bir günün yıldönümündeyiz. 12 Eylül darbesinde şehit olan tüm ülkücüleri rahmet ve minnetle anıyorum. Mustafa Pehlivanoğlu, Cevdet Karakaş, İsmet Şahin, Fikri Arıkan, Cengiz Baktemur, Ali Bülent Orkan, Ahmet Kerse, Halil Esendağ ve Selçuk Duracık 5 haziran 1983 tarihinde 12 Eylül adaletinin yağlı urganlarıyla şehitlik mertebesine ulaştılar” ifadelerine yer verdi.

 

“MASAYI BOZMAK İÇİN Mİ YAPILIYOR”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü CHP Milletvekili Tahsin Tarhan’ın AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın iş yaptığı firmaların dökümünü paylaşması hakkında, “Siyaset kişisel çatışmalar üzerinden değil, değerler üzerinden yapılmalı. Bir vekilin böyle bir değerlendirme yapıp paylaşması etik değildir. Sayın Cengiz Sarıbay bu konuda eleştirebilecek güce bir sahiptir. Birileri il başkanları masasını bozmak için bu işleri yapıyor diye aklıma geliyor açıkçası. Bu yapılan etik değildir” değerlendirmesinde bulundu.

 

“YAŞAMIN İÇİNDEYİZ”

“MHP Kocaeli olarak Genel Başkanımızın gösterdiği yolda ve genel merkezimizle uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz” diyen Ünlü sözlerini, “Kocaeli siyasetinde olup bitenleri ve kentimizin problemlerini yakından takip etmeye devam ediyoruz. Yakalamış olduğumuz uyum ve ahengin önümüzdeki seçimlerde başarı olarak geri döneceğinden hiçbir kuşkumuz yok. Yolumuz belli, yöntemimiz belli, çizgimiz belli. Her zaman Kocaelimizin yanındayız, sokaktayız ve yaşamın içindeyiz” ifadeleriyle noktaladı.              

 

İSTİŞARE PROGRAMI

 

13 EYLÜL ÇARŞAMBA

Saat=14.00 Dilovası ilçe teşkilatını ziyaret

Saat=16:00 Gebze ilçe teşkilatını ziyaret

Saat=18.00Darıca ilçe teşkilatını ziyaret

Saat=20.00-Çayırova ilçe teşkilatını ziyaret

 

14 EYLÜL PERŞEMBE

Saat=14:00-Kartepe ilçe teşkilatını ziyaret

Saat=16.00-Başiskele ilçe teşkilatı ziyareti

Saat=18:00-Gölcük ilçe teşkilatını ziyaret

 Saat=20.00Karamürsel ilçe teşkilat ziyareti

 

15 EYLÜL CUMA

 Saat=14:00-Kandıra ilçe teşkilatını ziyaret

Saat=16:00-İzmit ilçe teşkilatını ziyaret

 Saat=18.00-Derince ilçe teşkilatını ziyaret

Saat=20.00-Körfez ilçe teşkilatını ziyaret

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr