AK Parti Dilovası için ilginç iddia - Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi
15 Ağustos 2018 Çarşamba
Global

AK Parti Dilovası için ilginç iddia

AK Parti Dilovası için ilginç iddia
Siyaset Yazdır

Dilovası’nda ikamet ettiğini belirten Saadetin Kahraman adlı okurumuz gazetemizin sosyal medya hesabına gönderdiği mesajında AK Parti Dilovası ilçe teşkilatına ilişkin ilginç iddialarda bulundu

enver dilovası

Kahraman mesajında, “AK Partinin genel merkezinin Dilovası ilçe başkanlığı için Osman Akbulut’un sözde kongre için 20 Eylül öncesi mevcut yönetimdekilerin tekrar yönetime girme savaşları verilmeye başlandı. AK Parti yönetimi 25 kişi iken 15 kişiye indirme kararından sonra AKP’nin etiketiyle iş yapan yöneticilerden Fazıl Korkmaz tekrar yönetime girmek için hemşehrisi  Fikri Işık'ın kapısının önünde nöbet tutmaya başlamış. Bakan referansıyla tekrar yönetime girmeye çalışması partide rahatsızlık oluşturuyormuş. Fazıl Korkmazın 3 tane iş makinesi var bu makineler 7/24 olarak hiç durdurmadan çalıştırıyor gösteriyorlarmış.

enver dilovası 3

 

FAZIL KORKMAZ

Fazıl Korkmaz

 

“PİS KOKULU TİPLER”

Hafriyat işlerini birlikte Ercan Dalkılıçın eniştesi Enver Yıldırım ile birlikte TOKİ'nin işlerini yapıyor. 2014 yılının CHP Belediye Başkan Adayı Ercan Dalkılıç'ın eniştesi Enver Yıldırımın AK Parti içine sızmış siyaset bezirganlarıyla iş birbirliği içinde 13 yıldır yönetiminde değişmeyen Gümüşhaneli Fazıl Korkmazın olması olaya farklı bir koku getiriyor. Pis kokulu bu tiplerin sizlerin deşifre etmesiyle birlikte kamuoyu baskısıyla siyaset ve din bezirganlığı yapmayacak duruma gelmelerini arzularız. Sözde kongre dememin sebebi genel merkezin belirlediği tek adayla seçimli kongre ancak sözde kongre olur. Çünkü tek aday olacak ve garanti başkan seçilecek” ifadelerine yer verdi. 

ENVER YILDIRIM

Enver Yıldırım

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat konak_dr