20 Eylül 2018 Perşembe
Global

Kapalı yüzme havuzu kış dönemi başlıyor

Kapalı yüzme havuzu kış dönemi başlıyor
Spor Yazdır

Gölcük Belediyesi, kapalı yüzme havuzu kış dönemi 11 Eylül'de başlıyor

Gölcük Belediyesi Yüzme Havuzu küçük büyük her yaştan spor ve yüzme meraklısının beğenisini toplayan  Yarı Olimpik Havuz, Aqua Park Havuzu ve Çocuk Havuzuyla Kocaeli Bölgesinin en kapsamlı ve en çok tercih edilen havuzu olma özelliği taşıyor. Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu 28-29 C su sıcaklığı 30 C ortam sıcaklığı, son sistem teknoloji ile ideal parametrik değerleri , hijyenik ortam ve Profesyonel  personel ile hizmet vermeye devam ediyor.

Vatandaşlar Gölcük Belediyesinin Havuz hizmetinden faydalanırken, ailelerin çocuklarına yönelik hizmet veren Yaz-Kış spor okullarıyla da İlçe genelinde Yüzme bilmeyen çocuk kalmasın projesi de aynı ölçüde yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

 

kışlık havuz

Kış Yüzme Kursu Kayıtları Başladı

Gölcük Belediye Spor Kulübü Baş Ant.Kadir Doğan ve Alt Yapı sor. Ant Birkan Agun yönetiminde 6 Kişilik Uzman eğitmen kadrosuyla Hafta içi ve Hafta sonu 03-13 Yaş Çocuk ve Bay ve Bayanlara Özel Yetişkin Kurslar tüm hızıyla devam ediyor.

 

Şampiyon Sporcular Yetişiyor

Türkiye Yüzme Federasyonu Faaliyet programında yer alan il içi ve il dışı yarışmalarda bir çok başarılı sonuçlar elde eden Gölcük Belediye Spor Kulübü Geleceğin Şampiyon Kulaçları Yetişiyor Projesiyle Başarılı sporcular yetiştirmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr