19 Eylül 2018 Çarşamba
Global

Birlik, başkandan destek bekliyor

Birlik, başkandan destek bekliyor
Spor Yazdır

2. Lig temsilcimiz Kocaeli Birlikspor’da transfer yasağını kaldırmak için Başkan Erhan Yılmaz Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın desteğini beklediklerini açıkladı

Transfer yasağının kaldırılmasının belediye başkanımız ve onursal başkanımız İsmail Baran’ın desteğine bağlı olduğunu belirten Kocaeli Birlikspor Başkanı Erhan Yılmaz, “Bize 3-4 tane ağabey yeter. Bu yıl hedefimiz ligde kalmak. Ondan sonra bizden herkes başarı bekleyebilir” dedi.

 

FUTBOLCU YETİŞMİYOR

Kocaeli Birlikspor Kulüp Başkanı Erhan Yılmaz “Bu sene sadece şunu söyledim; bizim söylemlerimiz ülke gündeminde de yer bulmaya, Türk sporcusu yetişmiyor. Yetiştirmemekte birbirimizle yarış içindeyiz. Çaresizlik bizi buna sürükledi gibi görünse de bu bizim planlarımız arasındaydı. Biz de isterdik içlerinde 3-5 tane ağabey olsun. Ben kimseyi eleştirmek istemiyorum. İnsanların eleştirilmeye tahammülü de yok ama sadece bu il anlamında değil, bütün illerimizde futbol anlamında gerideyiz. Bu işlerin devlet desteği ve sponsor desteği olmadan yürümesi çok zordur” dedi.

 

HEDEF LİGDE KALMAK

Takımın bu yıl ki hedefinin altını çizen ve sonraki yıl başarı beklenmesini isteyen Başkan Erhan Yılmaz, “Bu takımın hedefi; çocuklara sorumluluk yüklemeden kümede kalmaktır. Bu bizim için şampiyon olmaktan daha büyük bir başarı olacaktır. Herkes geçen yılı silip bu sene bu çocukların iyi ve zor zamanlarında yanlarında olmak zorunda. Çünkü bu çocuklar çok tecrübesiz. Biz de onların yanında olmaya gayret edeceğiz. Transferi açabilmemiz için Onursal Başkanımız İsmail Baran’ın bize destek olması gerekiyor. Son dakikaya kadar umudum da var. ‘Sizde ne var, kalanı buyurun’ demesini bekliyorum. Burası Türkiye’nin kalbi. Bu il bunu değerlendiremiyor. Bütün oyuncular bize gelmek istiyor. Takımlarında hazır olanlar bile bizse geleyim diyor. Transfer yasağı açma çalışmasının duyulmasından sonra herkes gelmek için arıyor. Bu takıma çok oyuncu almayacağız. Bu takıma 3-4 tane ağabey yeter” dedi.  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr