25 Eylül 2018 Salı
Global

Bayramlaşma programları belli oldu

Bayramlaşma programları belli oldu
Güncel Yazdır

Kurban Bayramı’nın öncesinde kentimizdeki siyasi partilerin bayramlaşma programları belli oldu

Kurban Bayramı’nın ikinci günü olan 2 Eylül’de 28’incisi gerçekleştirilecek olan Geleneksel Kent Bayramlaşması programının yanı sıra siyasi partilerin bayramlaşma programları da belli oldu. Bayramda AK Parti, CHP ve MHP bayramın ikinci günü bayramlaşacak.

 

KENT BAYRAMLAŞMASI

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi birlikteliğinde her görüşten, her yöreden insanın katılımıyla kentin dinamikleri ve Kocaeli halkını buluşturan Türkiye’ye örnek birlik ve beraberlik göstergesi olan 28’inci Geleneksel Kent Bayramlaşması bayramın ikinci günü olan 2 Eylül Cumartesi günü saat 14:00’te Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Kocaelililer, Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenecek Kent Bayramlaşmasında bir araya gelecek.

 

SİYASİ PARTİLER İKİNCİ GÜN

AKP, bayramın ikinci günü ilçelerde saat 10.00- 11.00 arası partilileriyle bayramlaşırken İl Teşkilatı ise yine ikinci gün saat 12.30’da parti binasında bayramlaşma programı gerçekleştirecek. MHP İl Teşkilatı ise bayramın ikinci günü saat 14.30 ile 15.30 da il binası önünde bayramlaşma programı yapacak. Program kapsamında toplu hatıra fotoğrafı çekilecek ve ardından il başkan Aydın Ünlü tarafından basın açıklaması gerçekleştirecek.

 

SARIBAY’DA KATILACAK

CHP Kocaeli İl Örgütü, bayramın ikinci günü saat 13.00’de merkez ilçe olan İzmit İlçe binasında milletvekillerinin katılımı ile bayramlaşma programı düzenleyecek. Başiskele İlçe Örgütü ve Kartepe İlçe Örgütü saat 14.00, Derince İlçe Örgütü ve Gebze İlçe Örgütü saat 14.30, Gölcük İlçe Örgütü saat 15.00, Körfez İlçe Örgütü ve Çayırova İlçe Örgütü saat 15.30, Kandıra İlçe Örgütü saat 15.45, Karamürsel İlçe Örgütü saat 16.00, Dilovası İlçe Örgütü ve Darıca İlçe Örgütü de saat 16.30 da bayramlaşacak. İzmit İlçe önünde gerçekleşecek olan bayramlaşmanın ardından İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve Milletvekilleri diğer ilçelerin bayramlaşma programlarına katılacak ardından Sarıbay Geleneksel Kent Bayramlaşması’na da katılacak.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr