25 Eylül 2018 Salı
Global

Koşulsuz garanti Kafkas Garden'da

Koşulsuz garanti Kafkas Garden'da
Firma Rehberi Yazdır

Bahçe mobilyaları alanında Sapanca’daki üretim fabrikası ile Türkiye’nin önde gelen firması olan Kafkas Garden, iki adet fabrika satış mağazasını da hizmete sokarak son kullanıcıların ürünlerini görerek ve en ekonomik bir şekilde almalarına imkan sağlıyor. Ayrıca ürünlere, üretici firma tarafından koşulsuz garanti veriliyor

3 (1)

Bahçe mobilyaları üretiminde  Türkiye’nin önde gelen firması Kafkas Garden yurt içi ve yurt dışı  bayii ağı ile de dikkat çekiyor.

Toplam 4000 m2 kapalı,2900m2 açık alan üzerine kurulu fabrikanın üretim tesisleri  Sapanca’ da bulunuyor.

Bahçe mobilyaları üretiminde teak-iroko ve kestane ağaçları kullanan firmanın en önemli özelliği ise tüm ürünlerinin Türk Patent Enstitüsü (TPE) tarafından tescilli olmasının yanı sıra çizim, Arge çalışmalarını da kendi bünyelerinde bulundurmasıdır.

Kafkas Garden ürün pazarlamasını ise yurt içinde 46 ,yurt dışında 9 bayii ile gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda Sapanca’daki iki adet fabrika satış mağazası da son kullanıcıların ürünleri görerek en ekonomik bir şekilde ürün almalarına olanak sağlamaktadır.

 

2

KOŞULSUZ GARANTİ

Tüm ürünlerinde koşulsuz garanti vaat eden firma, ürünlerini teknik personeller tarafından son kullanıcıların hizmetine sunuyor. Kurulum ve kullanım anlatımı firma teknik servisince veriliyor.

Sizde bahçe mobilyası konusunda bilgi almak isterseniz işte Kafkas Garden’ın telefonları: 0264 582 14 56 – 0533 690 19 54.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr