19 Ocak 2019 Cumartesi

KTO, BAE'den yatırımcıları Körfezle buluşturdu

KTO, BAE'den yatırımcıları Körfezle buluşturdu
Ekonomi Yazdır

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Morali önceki gün Birleşik Arap Emirlikleri'nden gelen yatırımcı is adamlarını ağırladı. KTO, yatırımcı heyet ile Körfezli iş adamlarını görüştürdü

Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan önemli firmaların yatırımcılardan oluşan heyet KTO ile müşterek çalışmalarda bulunmak üzere Körfez’e geldi. Yatırımcılar Mohammed Rajab, Abdul Kader Jalab ve Dr. Sabet Abu Karem ve Mark Majani’den oluşan heyet Körfez’de yapıla bilecek yatırımlar üzerine ikili görüşmeler yaptı. Körfez Ticaret Odası Katar'a gerçekleştirilen ziyaretten sonra şimdi de B.A.E.’inden gelen heyeti ağırladı. Özellikle inşaat, sağlık ve turizm alanında yatırım yapmak isteyen yatırımcılardan oluşan heyet Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Morali'dan destek istedi. İki ülke arasındaki ticari bağlantılara dikkat çekilerek Körfez’de yapılacak uygun yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

3

"TÜRKİYE EVİMİZ GİBİ"

Körfez Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen görüşmelerde işadamları Türkiye’ye duydukları hayranlığı dile getirerek ''Gittiğimiz hiçbir ülkede bu kadar rahat edemiyoruz. Türkiye evimiz gibi ayrıca Körfez ilçesinde inşaat, turizm, sağlık alanlarında sizin de yol kılavuzluğunuzda, önerilerinizle yatırımlar yapmak isteriz, Biz burada temsilen bulunuyoruz bizim gibi pek çok yatırımcı var dediler’’ İki ülke arasında diş ticareti geliştirmek ve sürekliliği sağlayabilmek her iki ülkeye önemli kazanımlar sağlayacak.

 

4

"GURUR DUYARIM"

KTO Başkanı Sibel Moralı’da ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Gerçekleştirdiğimiz Katar ziyaretinden sonra Körfez Ticaret Odası olarak şimdide Birleşik Arap Emirlikleri’nden gelen işadamlarını ağırlamak, ilçemize, ilimize ve ülkemize katkı sağlayabilecek böyle adımlar atmaktan son derece memnunum. İlimiz ve ülkemize katkı sağlayacak her organizasyon her platformda Körfez Ticaret Odası olarak yer alacağımıza olan inancımızla yaptığımız görüşmenin Körfez ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu