25 Eylül 2018 Salı
Global

Belma Altun Konak Hastaneleri'nde

Belma Altun Konak Hastaneleri'nde
Sağlık Yazdır

Temmuz 2017 itibari ile Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi hekimi Op. Dr. Belma Altun Kapılı ameliyatlarını Konak Hastanesi İzmit’te yapmaya başladı

Konak Hastaneleri  İzmit, önemli bir sağlık dalında daha hizmet vermeye başladı. Temmuz 2017 itibari ile  Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi hekimi Opr. Dr. Belma Altun Kapılı  Konak Hastaneleri  İzmit’te hastalarına hizmet vermeye başladı.

 

doktorlar

Konuyla ilgili açıklama yapan Konak Hastaneleri  İzmit Tıbbi Direktörü Opr. Dr. Özlem Bilgin şunları söyledi:

 “Opr. Dr Belma Altun Kapılı, Plastik ve Rekonstrüktif cerrahinin yanı sıra Genel Cerrahi ihtisası olan yani çift uzmanlık taşıyan bir doktorumuz. Kendisi Hastanemizde plastik ve estetik cerrahi operasyonları ve işlemleri konusunda hastalarına hizmet vermektedir.

 

Kendisi çok kısa bir zamanda Hastanemiz adına başarı hikayeleri yazmaya başladı. Zeynep Yaraşır isimli 39 yaşında ve Fransa’ da ikamet eden hastamız  burun estetiği operasyonu için Konak Hastanesi İzmit’i tercih ederek  Op.Dr. Belma Altun Kapılı tarafından burun estetiği ameliyatına alındı. Ameliyatının ardından iyileşme sürecini hızla tamamlayan Zeynep Hanım yurt dışı seyahatine çıkmaya uygun hale geldi. Kendisi Hastanemizin misafirperverliğinden ötürü  Konak Hastanesi İzmit İdari Direktörü Özlem Altıntaş Kuyruklu  ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Türkan Arslan Eren‘i de ziyaret ederek teşekkürlerini iletti.”

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr