22 Temmuz 2018 Pazar

CNR Basım’dan iddialara yanıt

CNR Basım’dan iddialara yanıt
Güncel Yazdır

Bu sabah saatlerinde ifadesi alınmak üzere emniyete götürülen Öner Polat’ın CNR Basım ile bağlantısı olduğu ve polisin CNR Basım’ı aradığı iddia edilmişti. Bu durum üzerine açıklama yayınlayan CNR Basım Öner Polat’ın başka bir firmanın sahibi olduğunu ve kendilerinin polis tarafından herhangi bir arama işlemine tabi tutulmadığını duyurdu

CNR Basım tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Bazı haber siteleri ve yayın organlarında 12 Ağustos 2017 tarihinde firmamız hakkında asılsız iddialar içeren yalan – yanlış haberler yapılmıştır. İddia edildiği gibi Öner Polat’ın ve firması Kocaeli Baskı Dünyası’nın; Ayrıca Ömer Polat’ın şirketimiz ile hiçbir bağları olmadığı gibi işletmemizde arama da yapılmamıştır.Gazetecilik ile bağdaşmayan,tamamen karalama amaçlı yapılan söz konusu haberleri tekzip eder,Konu ile ilgili yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz” ifadelerine yer verildi. 

 

 

20729308_2034195433466724_1411048400182239103_n

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr