19 Eylül 2018 Çarşamba
Global

Ayyıldız Kurban Bayramı'nda da kaliteden ödün vermiyor

Ayyıldız Kurban Bayramı'nda da kaliteden ödün vermiyor
Firma Rehberi Yazdır

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte kurbanlık hayvan satışlarına talepler de artmaya başladı. Bu yıl da talep gören işletmelerden biri yine Derince’de faaliyet gösteren Ayyıldız Et Pazarı oldu

41 YILDIR AYNI ADRESTELER

41 yıldır aynı adresi olan Derince Denizciler Caddesi No:57/A’da faaliyet gösteren Ayyıldız Et ve Tavuk Pazarı’nın Kurbanlık Satışlarından oldukça memnun olduğu belirtildi.

 

DOĞAL ÇAYIR HAYVANLARI

Tamamen doğal çayır hayvanlarıyla kurbanlık satışı yapılan firmada Kurban Bayramlarında profesyonel ekibi ile çok kısa zaman içerisinde parçaları ayrılmış bir şekilde hijyenik bir ortamda kurbanlarınız teslim ediliyor.

 

KALİTEDEN ÖDÜN VERİLMİYOR

Her şeyin en ince detayına kadar düşünüldüğü belirten Ayyıldız Et ve Tavuk Pazarı’nın sahibi Hilmi Ayyıldız, kurbanlık hayvanlarını görmeden hayvan almamalarını dile getirerek şöyle devam etti. ‘‘Dile kolay. Tam 41 yıl aynı adreste aynı kalite ile Ayyıldız Et ve Tavuk Pazarı adıyla hizmet veriyoruz. Bizim için en önemlisi müşterilerimizin bize duyduğu güvendir. Bu güvene dayalı zaten standart müşterilerimiz var. Bunun için Kurban Bayramı’nda gelen diğer kurbanlık taleplerini karşılamak için kaliteyi düşürmeden yine tamamen doğal çayır hayvanlarıyla hizmet veriyoruz. Kurbanlıkları, kalite ve 41 yıllık tecrübemizle hijyenik bir ortamda parçaları ayrılmış bir şekilde teslim ediyoruz. Bu yıl ki et fiyatlarında geçen yıla göre fiyat farkının olmasına rağmen kurbanlık satışlarımız beklentilerimizin üzerinde gidiyor. İnşallah bereketli bir kurban ve bayramı geçiririz.’’dedi.

Kurbanlık Satışlarının yanında Perakende ve Toptan satışları da bulunan Ayyıldız Et ve Tavuk Pazarı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için işte firma sahibi Hilmi Ayyıldız’ın telefonu 0532 722 41 13.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr