23 Temmuz 2018 Pazartesi

AK Parti Dilovası'nda güçlü bir aday

AK Parti Dilovası'nda güçlü bir aday
Siyaset Yazdır

AK Parti Genel Merkezi'nin Kongre tarihlerini netleştirilmesi ile birlikte Dilovası'nda adaylar belli olmaya başladı

AK Parti Genel Merkezinin Kongre tarihlerinin netleştirilmesi ile birlikte Dilovasında adaylar belli olmaya başladı.Dilovası'nda adaylığını ilk olarak açıklayan Yasin Turak'dan sonra, İlçenin tanınmış iş adamı, AK Parti Dilovası`nda kurucu başkan yardımcılığı ve başkan vekiliği ile AK Parti Gebze İlçe Başkan Yardımcılığı gibi parti içerisinde önemli görevlerde bulunan, Dilovası halkının çok yakından tanıdığı halkın daim içinde olan ve kendini halka çok sevdiren Necati Temiz Dilovası AK Parti İlçe Başkanlığına aday olacağını söyledi.

NECATİ TEMİZ ÖN PLANDA!
Edinilen bilgiye göre Necati Temiz’in parti içerisinden de büyük destek aldığı, AK Parti Dilovası İlçe Başkanlığına en güçlü aday olacağı biliniyor. Bazı STK ve İş adamlarının Necati Temiz ismi üzerinde ısrar edeceği gerek Kocaeli gerekse Ankara üzerinde çalışmalar yapıldığ iddia ediliyor. Dilovası'nda bir çok partili Necati Temiz'le AK Parti'nin Dilovası'nda ivme kazanacağı ve ilçede büyük hareketlilik olacağını vurguladı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr