22 Temmuz 2018 Pazar

Alibey Konakları'nı görmeden daire almayın

Alibey Konakları'nı görmeden daire almayın
Rehber Yazdır

İstanbul, Ankara’da önemli projelere imza atan KY YAPI son dönemlerde Kocaeli’de Şirinköy, Topçular, Bağdat Caddesi ve son olarak Değirmendere’deki Alibey Konakları ile büyük ilgi görüyor

1

5 Blok 32 daireden oluşan akıllı ev sistemi içeren nitelik, estetik ve ulaşılabilirlik unsurlarını bir arada toplayan Değirmendere Alibey Konakları’nda dairelerin hepsi 3+1 dubleks ve 165 m2 alana sahip olacak.

12 ay gibi kısa bir zamanda teslim edilecek bu  proje hakkında bilgiler veren firma sahibi genç işadamı Kadir Yıldız şunları söyledi: ‘’ Alibey Konakları  değerli bir projedir. Değirmendere’nin sektör anlamında en prestijli projesi olacak. Her bir dairenin bütün alanları deniz gören muhteşem manzarasının yanı sıra kapalı otoparkından jeneratörüne, su deposundan dış görüntüsüne kadar her şeyi özel olacak. Öyle sıradan bir yapı olmayacak. Muhteşem mimarisi ile sıra dışı ve tam akıllı ev sistemi ile bu proje Değirmendere’nin prestiji olacak. KY YAPI olarak konumumuz gereği, güçlü, nitelikli, estetik ve en önemlisi ulaşılabilir projeler inşa etmeyi kendimize misyon edindik. Bu istikamette ayrıcalıklı konutların herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Açıkça söylüyorum.  Değirmendere’deki projemizi görmeden kimse daire almasın’’dedi.

Değirmendere Alibey Konakları için 0(541) 729 29 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Kadir YILDIZ

 

2

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr