22 Temmuz 2018 Pazar

Toyota Hybrid'de tanıtım günleri

Toyota Hybrid'de tanıtım günleri
Rehber Yazdır

Otomobille ilgili her şey vizyonuyla ilimizde hizmet veren Toyota Plaza Kocaeli Kaya Başiskele Naila Cafe önünde Toyota Hybrid Tanıtım Günleri ve İnteraktif Test Sürüşü düzenliyor

  Toyota Plaza Kocaeli Kaya geçtiğimiz Temmuz ayında Hybrid=Toyota, Dondurma=Mutluluk projesiyle Toyota Hybrid Tanıtım Günleri  standının ilkini Değirmendere’de gerçekleştirmiş ve insanlar tarafından yoğun ilgi görmüştü.

4 Ağustos Cuma günü Başiskele Naila Cafe önünde bulunan kumsalda Toyota Hybrid Tanıtım Etkinliğinin 2.sini düzenlemeye hazırlanıyor. Toyota plaza Kocaeli kaya Etkinliği katılan insanlara Türkiye’de ilk olarak tanımlanan ve test sürüşünde ezberleri bozan Toyota interaktif test sürüşü imkanı da sunuyor. Toyota Hybrid motorlu araçla test sürüşü yapanlar, Birebir kendi kullanımları ile hibrit teknolojisinin sessiz sürüş konforu ve düşük yakıt tüketimini deneyimlemiş olacaklar. Ayrıca İnteraktif test sürüşüne çıkan kişiler kendi performanslarının detaylarını Hibrit Karnesin ’de görebilecekler.

Özserbesler dondurmanın Toyota Plaza Kocaeli Kaya için ürettiği hibrit dondurma da Özserbesler standında yerini alacak.

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, 4 Ağustos Cuma Günü saat 20:00’de tüm halkımızı Başiskele Naila Kafe önünde gerçekleşecek Toyota hybrid standı ve interaktif test sürüşüne davet ediyor. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr