25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Başkan Ayaz kızını evlendirdi

Başkan Ayaz kızını evlendirdi
Magazin Yazdır

Haber

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve eşi Meliha Ayaz’ın güzeller güzeli kızları Hafize Naciye, Ayfer ve İmran Ünal çiftinin yakışıklı oğulları Selim Ünal ile bir ömür mutluluğa ‘evet’ dedi. Çiçeği burnunda çiftin evlilik cüzdanını ise Başbakan Yardımcısı Fikri Işık takdim etti

BAKAN-MASA

7 yıldızlı kentin 7 yıldızlı başkanı Hüseyin Ayaz ve eşi Meliha Ayaz, Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi’nde öğrenim gören biricik kızı Hafize Naciye Ayaz’ı evlendirdi. Geçtiğimiz çarşamba günü The Ness Otel’de kadınlara özel düzenlenen kına gecesinin ardından çiçeği burnunda çift, önceki akşam saat 19.00’da Lastik İş Sosyal Tesisleri’nde nikah masasına oturdu. Güzeller güzeli Hafize Naciye, Ayfer ve İmran Ünal çiftinin Asya Makine Limited Şirketi’nde Makine Mühendisliği yapan yakışıklı oğlu Selim Ünal ile bir ömür mutluluğa ‘evet’ dedi.

İMZA (2)

 

MASA-1

KENT PROTOKOLÜ NİKAHTA

Nikah törenine Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Vali Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri, Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Erdal Yücel, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Parti Eski İl Başkanı Mahmut Civelek, Başiskele eski Kaymakamı ve şimdiki Silivri Kaymakamı Ali Partal, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları,Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kent Konseyi Başkanı İlhan Bayram, Hizmet İş Şube Başkanı İdris Ersoy, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, CHP eski Milletvekilleri Hikmet Erenkaya ve Bekir Yurdagül, KOTO Başkanı Necmi Bulut, AK Parti Milletvekilleri, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray, çok sayıda oda, dernek, STK temsilcisi ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

DEMİRAY-KARAOSMANOĞLU YAN YANA (3)

 

CÜZDAN TAKDİMİNİ IŞIK’A DEVRETTİ

Çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken şahitliklerini ise başta Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz olmak üzere eski bakanlar, eski ve yeni milletvekilleri ve belediye başkanları üstlendi. Genç çiftin şahitleri kalabalık olunca espriler havada uçuştu. Törende çiftin nikahını kıyan Başkan Karaosmanoğlu, evlilik cüzdanını Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın takdim etmesini istedi. Bakan Yılmaz ise kısa bir konuşma yaparken Ünal çiftine mutluluklar dileyerek evlilik cüdanı takdimini Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’a devretti.

 

NİKAH

EVLİLİK CÜZDANI (2)

 

HEYECANINIZ HEP DEVAM ETSİN

Törende konuşan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, “Hepimiz uzun ince bir yoldayız. Bu yolu aşk ile yürümek gerekir. Hüseyin kardeşim kızım elden gidiyor diye üzülüyordu. Yozgat’ta derler ki ‘Kız evden gider, erkek elden gider’. Hüseyin kardeşim bir oğlum yok diyordu ama bir kızıyla birlikte bir de oğlu oldu. Birbirinizi incitmeyin. Menzile yüz akıyla varın. Aşk ile sevgi arasında bir fark vardır. Eğer heyecan varsa bu aşktır, heyecan yoksa bu sevgidir. Bugünkü heyecanınız hep devam etsin” şeklinde konuştu.

 

ÇİFT

EN AZ 3 ÇOCUK

Ardından evlilik cüzdanını Bakan Yılmaz’dan devralan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ise, “Başkanımız Sayın Karaosmanoğlu nikahı kıydı, evlilik birliği kuruldu. Genç çiftimiz altın değerinde nasihatleri de aldı. Rabbim size sağlıklı, vatanına milletine hayırlı en az 3 güzel evlat nasip etsin. Darısı tüm bekarlarımızın başına” diyerek evlilik cüzdanını geline takdim etti. Törende konuşmaların ardından takı merasimine geçildi. Görkemli bir şekilde hazırlanan düğün töreni davetlilerin dağılmasıyla son buldu. Balayını Antalya’da geçirecek olan mutlu çiftin ileriki yaşamlarında Başiskele’de oturacağı öğrenildi. 

DEMİRAY - TAKI (1)

 

GENEL (3)

 

 

 

Muhteşem nikahın fotoğraf galerisini görmek için tıklayın

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem