26 Eylül 2018 Çarşamba
Global

Yazlık Ilıca şifa dağıtıyor

Yazlık Ilıca şifa dağıtıyor
Firma Rehberi Yazdır

Gölcük Belediyesi’nin bölge için en önemli yatırımlarından biri olan tarihi Yazlık Ilıcası mükemmel tesisiyle hizmet vermeye devam ediyor. 7’den 70’e, bay, bayan herkese hitap eden Gölcük Yazlık Ilıcası, unutulmaz bir gün geçirmenin, ferahlamanın, sağlığın ve huzurun adresi olmaya devam ediyor

IMG_5270

Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıcası Vatandaşların Sağlığı açısından bir birinden önemli bir çok konuda hastalıklara şifa vermesi, Vatandaşlar tarafından Ilıca Şifa dağıtıyor diyerek ifade edilmekte. Bu yönde sunulan kaliteli hizmet ile Yazlık Ilıcasına olan rağbet giderek artıyor. Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıcası, şifalı suyu, sauna ve buhar odası, Türk hamamı ile Şifa dağıtmaya devam ediyor.

 

04052014082323-6

CİLT HASTALIKLARINA ŞİFA BALIKLAR

Tarihi dokusu ve mimari yapısıyla dikkat çeken ve beğeni toplayan Yazlık Ilıca, kolayca ulaşılabilecek bir mesafede. Ilıca suyu özellikle başta cilt hastalıkları olmak üzere romatizmal rahatsızlıklar, Hücre yenileme, Bağışıklık sitemini güçlendirme, Kansızlık, Sinir ve Kas yapısını kuvvetlendirme, Kronik Solunum yolu hastalıklarının tanımlayıcı tedavisi ve daha birçok alanda fayda sağlıyor ve şifa dağıtıyor. Ayrıca Cilt hastalıklarına faydalı olan doktor balıklardan da istifade edinilebiliyor.

 

IMG_8172

 

GÜNÜN YORGUNLUĞUNU BURADA ATIN

Ayrıca Ilıca tesisleri içinde uzman masörlere yaptırılacak çeşitli vücut masajlarıyla günün yorgunluğunu atabilmek mümkün. Yazlık Ilıca Termal tesisindeki çok yönlü hizmetler ile Kocaeli ve çevre illerden gelen vatandaşların yoğun ilgisi Ilıcada hareketlilik yaşanmasına büyük etken olmaya devam ediyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu BasiskeleSanayi konak_dr