22 Temmuz 2018 Pazar

Eviniz dayalı döşeli sizi bekliyor

Eviniz dayalı döşeli sizi bekliyor
Firma Rehberi Yazdır

Mert İnşaat’ın Sakarya Karasu’da gerçekleştirdiği kampanyada hem 87.500 TL’ye ev sahibi oluyorsunuz hem de eviniz dayalı döşeli olarak size teslim ediliyor. Üstelik çekiliş yok kura yok. Daire alan herkese Buzdolabı’ndan Çamaşır Makinesi’ne, Televizyon’dan Tv Ünitesi’ne, Oturma Grubu’dan Köşe Takımı’na, Ütüsünden Elektrik Süpürgesi’ne kadar her şey hediye ediliyor

 

Marmara Bölgesi’nin tatil ve yatırım bölgesi Sakarya Karasu’da hizmet veren inşaat sektörün liderlerinden Karasu Mert İnşaat’ın gerçekleştirdiği bu kampanyada daire alan herkes evini dayalı döşeli olarak teslim alıyor. Üstelik daire fiyatlarında her hangi bir artış olmadan.

 

Havuzlu Siteler

DAYALI DÖŞELİ DAİRELER 87.500 TL’YE…

Konu ile ilgili bilgiler veren firma ortaklarından Muharrem Özcan, daire alan herkesin çekilişsiz kurasız olarak kampanyadan yararlanacağını belirtti. Özcan sözlerine şöyle devam etti: ‘‘ Ramazan Bayramına özel gerçekleştirdiğimiz kampanyada üç ayrı paket hazırlamıştık. Bizden daire alanlar bu paketlerden sadece birini tercih edebiliyorlardı. Ancak bizden daire alan müşterilerimiz söz konusu üç paketi de fiyat farkı olmadan talep etmeye başladı. Bunun üzerine ailelerin bu isteğini kıramadık ve bu isteği herkese adaletli olmanın gereği olarak genele yaymaya karar verdik. Yani bizden daire alan herkese çekilişsiz kurasız Buzdolabı’ndan Çamaşır Makinesi’ne, Televizyon’dan Tv Ünitesi’ne, Oturma Grubu’dan Köşe Takımı’na, Ütüsünden Elektrik Süpürgesi’ne kadar her şeyi hediye ediyoruz.İşin açıkçası gördüğümüz ilgi karşısında hem çok şaşırdık hem çok mutlu olduk hem de gururlandık. Çünkü müşterilerimiz  87.500 TL.’den başlayan fiyatlarla hem daire sahibi oluyor hem de evleri dayalı döşeli olarak kendilerine teslim ediliyor. İsteyen müşterilerimiz yaz tatilinden sonra evlerini kiraya da verebiliyor. Hem çok iyi bir tatil yapıyorlar hem de çok iyi bir yatırım gerçekleştirmiş oluyorlar. Türkiye’nin bir ucundan gelip burada bizden daire alıyorlar.

 

BU FİYATA ARSA ALAMAZLAR

Çünkü bu fiyatlara değil daire almak, arsa bile alamazlar. Sırf kampanyanın gerçek olup olmadığını görmek isteyenler bile geldi buraya. İnanır mısınız, onlar bile buradan daire alarak gitti. Bu kampanyamıza  artık son fırsat olarak bakmak gerekiyor. Ayrıca şunu da önemle belirtmek isterim. Bizim dairelerimiz sadece betondan oluşan yığın şeklinde siteler değildir.

 

YÜZME HAVUZLU ve SOSYAL TESİSLER

Yüzme havuzlu, cafe ve spor salonlarından oluşan sosyal tesislerimizin yanı sıra otantik yürüyüş kordonu, çocuk parkı ve çocuklara özel havuzun bulunduğu sitelerimizde müşterilerimiz için her şey düşündük.’’dedi.

 

Muharrem ÖZCAN

24 AY % 0 FAİZ İLE BANKA DERDİ YOK

Karasu Mert İnşaat’ın 87.500 TL.’den başlayan fiyatlarla, ister %0 faizli 24 ay elden ödeme seçeneğiyle, ister 120 aya kadar banka kredisiyle hayallerinizdeki tatili gerçeğe dönüştürecek projelerden sizde bir daire sahip olun.

 

Bilgi için 0 264 718 54 71 – 0532 401 68 82.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr