22 Temmuz 2018 Pazar

Etçi Beyler, sizleri iftara da bekler

Etçi Beyler, sizleri iftara da bekler
Firma Rehberi Yazdır

Kartepe İstasyon Mahallesi Ankara Caddesi D-100 Karayolu üzerinde Köseköy’de faaliyet gösteren Etçi Beyler Restaurant, zengin ramazan menüsü ile müşterilerinden tam not alıyor

Bin metrekare alanda 500 kişiye aynı anda hizmet verilebilen Etçi Beylerin zengin iftar  menüsünde neler var?

Menü iki farklı seçenekten oluşuyor.

 

MUHTEŞEM DÖNER-İSKENDER MENÜ

Birincisi ana yemeğin muhteşem iskenderden veya dönerden oluştuğu menü. Bu menüde döner ya da İskender tercih edebiliyorsunuz. 42 TL.den oluşan bu menüde iftariyelik, çorba, Salata,tatlı, meşrubat ve sınırsız çay bulunuyor.

 

IZGARA MENÜ

İkinci menünün ana yemeği seçmeli olarak veriliyor. Izgara Köfte, Izgara Tavuk, Kebap çeşitlerinden birini tercih ediyorsunuz. 32 TL.’lik bu menüde yine iftariyelik, çorba, salata,tatlı, meşrubat ve sınırsız çay ikram ediliyor.

 

ETÇİ BEYLER VIP

ETÇİ BEYLER KALİTESİNDE

İftar menüsüne özellikle İskender kebabı dahil ettiklerini söyleyen Etçi Beyler VIP işletme Müdürü Filiz Subaş, ‘’Geçen yıl ramazan ayında da menüye döner ve iskenderi dahil etmiş ve çok talep görmüştük.Bu yılda aynı menüyü ve yine bildiğiniz Etçi Beyler kalitesinde müşterilerimizin sunuyoruz.  Amacımız uygun fiyatlara etin en kalitelisini yedirmek. Çünkü Kocaeli halkı en kalitelisini hak ediyor. Mübarek ramazan ayında herkesi bu muhteşem döneri ve iskenderi yemeye davet ediyoruz. Bu kebabı yiyen farkımızı daha iyi anlıyor zaten. Ayrıca VIP Salaonlarımızın devreye girmesiyle çok daha geniş ve ferah bir mekanda hizmet veriyoruz. Açık mutfak özelliği ile müşterilerin yiyeceklerin hazırlanışını dahi görebildiği restaurantımızda, kalite, hizmet ve hijyen olmazsa olmaz diğer unsurlarımız’’.dedi.

 Sizde bu muhteşem döner ve İskender ile iftar açmak isterseniz işte Etçi Beyler’in telefon 0262.373 40 50 – 0542 505 02 41.

Etçi Beyle VIP İşletme Müdürü Filiz Subaş

Etçi Beyler VIP İşletme Müdürü Filiz Subaş

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr