22 Temmuz 2018 Pazar

Fizomer'de kampanyaya büyük ilgi

Fizomer'de kampanyaya büyük ilgi
Firma Rehberi Yazdır

Fizik Tedavi alanında elde ettiği başarılarının yanı sıra hastalara özel jestleriyle tanınan Fizomer Tıp Merkezi’nin, Anneler Gününde annelere özel gerçekleştirdiği ‘’ muayene sonucunda doktorun fizik tedavi önerdiği hastalarımızdan tedavi fark ücreti almıyoruz’’ kampanyası büyük ilgi gördü. Fizomer Tıp Merkezi, bu yoğun talep karşısında kampanyayı 26 Mayıs Cuma gününe kadar uzattı

TEDAVİ FARK ÜCRETİ ALINMADI

Geçen hafta annelere, anneler gününe özel 15-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen kampanyada; muayene olan anneler, muayene sonucunda fizik tedavi önerilmişse annelerden tedavi fark ücreti alınmamıştı.

 

CİDDİ TALEP GÖRDÜ ve KAMPANYA UZADI

Bizi yetiştirip büyüten annelere çok özel bir kampanya ile sağlık hizmeti verdiklerini anlatan  hastane sahibi Metin Demireli,  ‘’Ciddi talep karşısında yoğun çalıştık ama bunun yanı sıra çok da mutlu olduk.  Çünkü annelerimizin teşekkürü karşısında yorgunluğumuzu hissetmedik bile. Bunun için de kampanyayı uzatma kararı aldık. Annelerimiz için her şeye değer.’’dedi.

 

Fizomer Tıp Merkezinin Sahibi Metin Demireli

GÖRMEZDEN GELEMEZDİK

İmkanları ölçüsünde kampanyayı bir hafta daha uzattıklarını belirten Demireli sözlerine şöyle devam etti: ‘’15-21 Mayıs haftasında muayene sonucunda doktorun fizik tedavi önerdiği hastalarımızdan tedavi fark ücreti almamıştık. Ancak ciddi bir talep gören kampanyamızı 26 Mayıs Cuma gününe kadar uzatmak zorunda kaldık. Annelerimiz her şeyin en güzelini hak ediyor çünkü. Kaldı sağlık hizmeti ötelenebilecek veya görmezden gelinebilecek bir hizmet değildir. Biz de imkanlarımızı zorlayarak kampanyayı bir hafta daha uzattık. Bizim her zaman dile getirdiğimiz ve asla unutmayı düşünmediğimiz ‘’Hizmet anlayışımızda İnsan değerlidir, özellikle Fizomer Tıp Merkezi için daha değerlidir.’’ Sloganımızın gereği olarak hastalarımızın taleplerine kayıtsız kalmadık ve kalmayacağız.’’dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr