25 Haziran 2018 Pazartesi

MHP’den gençlere “Nutuk”

MHP’den gençlere “Nutuk”
Güncel Yazdır

Haber

MHP İzmit İlçe Teşkilatı tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla etkinlik gerçekleştirildi. Programda gençlere Atatürk’ün “Nutuk” adlı eseri hediye edildi

İzmit İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen 19 Mayıs programına MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’ün yanı sıra MHP İl Kadın Kolları Başkanı Özge Keçeci, MHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı ve gençler katılım gösterdi.Günün anlam ve önemine ilişkin açıklamalarda bulunan MHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Urgancı, “Bugün Mustafa Kemal’in Samsun’da tutuşturduğu kurtuluş meşalesinin Anadolu’da elden ele, gönülden gönüle dolaşmasının 98. yıldönümü. Milletimizin tüm onur ve asaletiyle büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün rehberliğindeki tarih sahnesinde bir defa daha şaha kalkışının başlangıcıdır 19 Mayıs” dedi.

PLAKET (1)  

 

“GENÇLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR”

Urgancı sözlerini, “Sevgili gençler unutmayınız ki sizler, Atatürk’ün eserlerinin temel taşısınız. Her 19 Mayıs’ta Samsun’dan elden ele Ankara’ya koşturulan bayrağımız rengini, siz asil Türk evlatlarının damarlarlarındaki asil kandan almaktadır. Vazgeçilmez güç kaynağımız olan Milli İrade’nin yaşatılması için hepimize özellikle siz gençlere büyük görevler düşmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve bu vatan için canını seve seve veren aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. Siz gençlerimizin bayramını tebrik ediyorum ve kutluyorum” ifadeleriyle sonlandırdı. 

TOPLU (2)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr