25 Haziran 2018 Pazartesi

Peynirci Baba Başiskele'de açıldı

Peynirci Baba Başiskele'de açıldı
Güncel Yazdır

Haber

Şarküteri sektörünün önemli markalarından birisi olan Peynirci Baba, Başiskele'de şube açtı. Büyükşehir Belediyesi gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ali Bilgi'nin kardeşi Mustafa Bilgi'nin işletmeciliğinde Peynirci Baba 72.şubesini Başiskele/Yuvacık'ta hizmete soktu

GENİŞ KATILIM

Karabaş Mahallesi Abdurrahman Yüksel Caddesi Kaptanlar İş Hanı No: 4 Belsa Plaza Karşısı’ndaki Merkez Şubesi başta olmak üzere Kocaeli’de çeşitli şubelerle hizmet veren Peynirci Baba, yeni şubesini Yeşilyurt Mahallesi, Çuhadar Caddesi, No: 22, Aşağı Yuvacık/Başiskele’de hizmete soktu. Dün gerçekleştirilen açılışa başta Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zekeriya Özak, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Yöre Grup Şirketleri sahibi Ali Keskin, Yöre Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Başkan Yarımcısı Mehmet Keskin, Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray ve KİHMED Başkanı Sebahattin Yamak olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı. İşletme sahibi Ali Keskin katılımcılara teşekkür etti. 

HD 1

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray, işadamları Cem Turan, Eyüp Şahintürk,Süleyman Sarısüleyman, Kemal Konca ile bir arada.

 

HD 2

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray, işadamları Cem Turan, Eyüp Şahintürk,Süleyman Sarısüleyman, Nebi Karakoyun, Kemal Konca, Yahya Çuhadaroğlu ve KOÜ’de akademisyenlik yapan Doç.Dr. Levent Atalı ile birlikte.

 

OYUNCULAR (1)

Oyuncular, Aslı Bekiroğlu, Kaan Turgut ve Serkan Şenalp Peynirci Baba’nın Yuvacık şubesinin açılışına katılım gösterdiler.

PEYNİRCİ BABA DIŞ (2)

 

PEYNİRCİ BABA İÇ (1)

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr