23 Nisan 2018 Pazartesi

Perinçek Kitap Fuarı’nda

Perinçek Kitap Fuarı’nda
Güncel Yazdır

Haber

9. Kocaeli Kitap Fuarı’na gelerek kitaplarını imzalayan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Sözcü Gazetesi’ne yönelik FETÖ operasyonları ile ilgili “Basın özgürlüğünden yanayız ama FETÖ'nün de karşısındayız. Türk yargısına güveniyoruz” dedi

Yaklaşık 20 kitabı bulunan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ilimize gelerek 9. Kocaeli Kitap Fuarı’nda kitapsever dostları için imza töreni düzenledi. Perinçek, Salon A'da bulunan Kaynak Yayınları standında “FETÖ Darbesi” ve “Kadın Kitabı” adlı kitaplarını dostları için imzaladı. İmza töreninde Vatan Partisi İl Başkanı Vedat Olguntürk ve partililer de yer aldı.

 

TÜRKİYE’NİN ÖNÜ AYDINLIK

Kitaplarını imzalayan Doğu Perinçek açıklamalarda bulunarak “İzmit Kitap Fuarı'nda 19 Mayıs günü okuyucularla buluşuyoruz. Bugün bize esin veriyor. 19 Mayıs'ın devrimci duygularıyla sizlerle beraberiz. Güneş ufuktan şimdi doğar. Türkiye'nin önü aydınlık. Bu umutlarla sizlerle tanıştığımız için çok mutluyuz. Kocaelili aydınlarımıza, halkımıza buradan sevgilerimizi gönderiyoruz ve onların gelecekler ilgili bütün beklenti ve umutlarını paylaşıyoruz” dedi.

 

AMERİKA PLANLARI YERLE BİR OLACAK

Sözcü Gazetesi’ne yapılan operasyonu da değerlendiren Perinçek konuşmalarını şöyle sürdürdü: "Basın özgürlüğünden yanayız ama FETÖ'nün de karşısındayız. Türk yargısına güveniyoruz. Yargılamalarda hukuka uygun kararlar alınmasını bekliyoruz. FETÖ Türkiye'nin başındaki bir beladır ve temizleniyor, çok isabetli. Amerika Türk devletinin içinde yargıda, poliste, askerde terör örgütünü örgütledi. Zaten bu kitapta da bu konuyu işliyoruz. FETÖ ile 40 yıldır mücadele eden partiyiz, onu en iyi biz tanıyoruz. Onun yanından FETÖ'yü yazamazsınız ama onun karşısından FETÖ tanınıyor. Türkiye FETÖ ve PKK'ya karşı mücadelesinden sonra 2014'ten sonra başarılı adımlar attı. Amerika'nın Türkiye ile ilgili planları yerle bir olacak” ifadelerini kullandı.

 

PERİNÇEK 2

KOCAELİ’DE OLMAK MUTLULUK KAYNAĞI

Son olarak Perinçek, “Kocaeli bizim en çok üreten kentimiz. Kocaeli Türkiye'de üretimde birinci. Türkiye'nin üretim ekonomisine geçmesi gerekiyor. Borçlanma ekonomisi için deniz bitti. O bakımdan Kocaeli bize esin veriyor. Üreten insanlar, geleceğe umutla bakan insanlar. O yüzden Kocaeli'de olmak bizim için mutluluk kaynağı” diyerek konuşmasını tamamladı. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 23 Nisan Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Veral 23 Nisan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi