23 Nisan 2018 Pazartesi

Trakyalılarda Naime Ceylan aday

Trakyalılarda Naime Ceylan aday
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli Trakya İlleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nde 9 yıldır kadın kolları başkanlığını yürüten Naime Ceylan önümüzdeki Pazar günü Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleştirilecek kongrede başkanlığa aday olacağını açıkladı

Önümüzdeki pazar günü Sivil Toplum Merkezi’nde saat 13.00’da gerçekleştirilecek kongrede mevcut başkan Fahir Güven aday olmayacağını açıklarken Kazım Bayarı ve Naime Ceylan başkanlık için yarışacak.Cumhuriyet Park’ında bulunan Omega kafede adaylık açıklamasını gerçekleştiren Naime Ceylan“Öncelikle büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlerimize 19 mayıs 1919 da emanet ettiği Türkiye Cumhuriyetinin gençlik ve spor bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Bugün katılımınızla onurlandırdığınız bu salonda dernek başkanlığı adaylığımı açıklamak için buradayız” dedi. Kongrede 514 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor. Naime Ceylan’ın adaylık açıklamasına çok sayıda dernek üyesi katılım gösterdi.

TOPLU RAKYA

 

“ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”

Ceylan adaylık açıklamasında, “Bugüne kadar derneğimiz adına yaptığım hizmetlerin bugünden sonrada yapmak istediklerimin garantisi olacağı düşüncesindeyim. doğdum değil ama gönülden bağlı olduğum kültürünü yaşamaktan büyük keyif aldığım doğasını havasını insanini sevdiğim yaşamımı şekillendirdiğim çocuklarımı büyüttüğüm, dostluğu arkadaşlığı huzuru gördüğüm Trakya kültürünü yaşatan bu derneğe hizmet etmek amacıyla elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım” dedi.

 

“PROJELER HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

“Hemen belirtmeliyim ki başkanlık kararım hemen alınmış bir karar değil” diyen Ceylan sözlerini, “Farklı ortamlarda konu açıldıkça bu düşünceyi duyan dernek üyesi veya değil birçok insandan olumlu ve teşvik edici mesajlar aldım. bu karar hiçbir kişisel hesap ve hırs içermemektedir. bu nedenle değerli yönetim  arkadaşlarımla birlikte her türlü hizmeti derneğimize sunmak ve aklımızdaki projeleri hayata geçirmek istiyoruz” ifadeleriyle sonlandırdı.

 

CEYLAN

NAİME CEYLAN KİMDİR ?

Naime Ceylan 17 Ocak 1956 İzmit doğumlu. Öğrenim hayatını İzmit’te tamamladı. 1977 senesinde Edirne’nin Keşan Maltepe köyünden eşi Nail Ceylan ile evlendi. Kırk yıldır evli.3 Çocuk ve 5 torun sahibi.

 

Sivil Toplum oluşumlarında yapmış olduğu görevler; 1984 Yılında Kazım Karabekir İlkokulu Koruma Derneği Başkanlığı, 1990 yılında Mimar Sinan Ortaokulu Koruma Derneği Başkanlığı, 2000-2004 yılları arasında Kocaeli Sağlık meslek Lisesi Aile Birliği başkanlığı, 2006-2011 Yılları arasında Kocaeli Kent Konseyi Başkan Yardımcılığı, 2007 Yılında Kocaeli Trakya İlleri Kültür ve Dayanışma Derneğinde Yönetim Kurulu ikinci Başkanlığını. Aynı zamanda Trakya İlleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 9 yıldır Kadın Kolları Başkanlığını yapmakta.

 

NAİME CEYLAN’IN YÖNETİMİ

 

Yönetim Kurulu: Başkan Naime Ceylan, İlknur Hür, Orçun Oğuz, Ahmet Ceylan, Ayten Kuşkonmaz, Rüstem Çakal, Hakan Çıkmaz, Metin Ceylan, Gökhan Harmanlı.

 

Yedek Yönetim Kurulu: Abdülhalik Akıncı, Sertaç Hindistan, İbrahim Sarıyıldız, Hüseyin Kulaç, Barbaros Erol, Şükriye Akçay, Ferudun Karabakan, Erhan Atay, İsmail Yağcı.

 

Denetleme Kurulu: Hasan Çiçek, Ayfer Uğur, Selma Turan

 

Yedek Denetleme Kurulu: Fikriye Gezgiray, Havva Demirkol, Nilgün Akıncı 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 23 Nisan Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Veral 23 Nisan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi