23 Nisan 2018 Pazartesi

Saadet'ten muhtar ziyaretleri

Saadet'ten muhtar ziyaretleri
Güncel Yazdır

Saadet Partisi İzmit mahalli işler olarak muhtar ziyaretlerine ve bölge sorunlarını tesbit amaçlı yaptığımız çalışmalara devam ediyor

Bu hafta Alikahya Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Sevgi Koyun partililer tarafından ziyaret edildi.  Ziyarette mahalli idareler başkanı Ahmet Gökmen ve yönetim kurulu üyesi Hüseyin Doruk ve Ensar Aktürkoğlu ile bulundu. Muhtar Sevgi Koyun'la mahallenin sorunları ve sosyal kültürel ihtiyaçları konuşulup fikir alış verişinde bulunuldu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette en önemli problem olarak ulaşım konusunda sorunların olması ve bu sorunların bir türlü çözülememiş olması bölge sakinleri için çekilmez sıkıntı haline gelmiş duruma gelmesiydi. Saadet Partililer,  bunun takipçisi olacağını ve çözüm konusunda yapabilecek ne varsa yapacaklarını belirttiler. Son olarak da Saadet Partisi Genel Başkanı Temel karamollaoğlu'nun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na plaket olarak  hediye ettiği Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın  "Davam" kitabını Koyun'a hediye ettiler. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 23 Nisan Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Veral 23 Nisan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi