25 Haziran 2018 Pazartesi

Özel Atafen’den muhteşem ödül töreni

Özel Atafen’den muhteşem ödül töreni
Spor Yazdır

Bu yıl 14’ncüsü düzenlenen Geleneksel Özel Atafen Spor Ödülleri töreni çok güzel görüntülere sahne oldu. Spor salonunda yapılan törene veliler ve öğrenciler büyük ilgi gösterdi. Okulun spor salonunda gerçekleşen organizasyonda yıl içerisinde başarılı olan sporcular, tek tek ödüllendirildi

Özel Atafen Okulları bu yıl 14’ncüsü düzenlenen Geleneksel Özel Atafen Spor Ödülleri töreni okulun spor salonunda gerçekleştirdi. Spora ve sporcuya önem vererek her yıl ilimizin gururu olan Atafen'in organizasyonun kusursuz bir şekilde geçmesi için Lise Müdürü Erhan Ürü, İlkokul Müdürü Sedat Gemici, Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Ali Kolburan, rahatsızlığı nedeniyle törene katılamayan Halka İlişkiler Müdürü Başak Tüysüz ile okul öğretmenleri yoğun bir çaba sarf etti. İlk önce saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunduktan sonra Zumba Dans Okulu öğrencileri gösteri yaptı. Alise Karmızıoğlu ve Eylül Nisa Uğuz jimnastik gösterisi törene katılanlardan büyük alkış aldı.

 

VELİLER

TÖRENE İLGİ BÜYÜK

Ödül törenine Özel Atafen Okulları sahibi Mehmet Tüysüz, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Turgay Bulut, Kocaeli Üniversitesi BESYO Öğretim Görevlisi Prof Dr. Yavuz Taşkıran ile Zeki Kutlu, Okul Sporları İl Temsilcisi Göksel Ali Argun, Lig Heyeti Koordinatörleri, Mustafa Kürkan ve Gürhan Öztürk,  Ak Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun Başdanışmanı Bülent Yargıcı, İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Necati Akkuzu, Yüzme İl Temsilcisi Seyfi Kıvılcım,  Modern Pentlanton İl Temsilcisi Levent Azazi, Yelken İl Temsilcisi Harun Gökmen, İzmit Tenis Kulübü Müdürü İlhan Güzel, Enerjispor Kulübü yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda yüzme antrenörü Oktay Yalçın, öğrenciler, öğretmenler, veliler ve davetliler katıldı.

 

TAŞKIRAN İLE  TÜYSÜZ

TÜYSÜZ GURURLU

Geleneksel Özel Atafen Spor Ödülleri töreninde açılış konuşmasını Okul Müdürü Erhan Ürü yaptı ve "Eğitimdeki üstün başarılar yanında, spor ve sanattaki başarılarımızın kutlama günü bugün. Okul-Kulüp iş birliği ile girdiğimiz yolda başarılı olmaya devam ediyoruz. Aile, yan yana, can cana duran bireylerden oluşuyor. Biz de Atafen çatısı altında toplanan büyük bir aileyiz. Bir güzel gönüllülük, bir güzel birliktelik Atafen kurumlarında oluyor. Buraya geldiğiniz için tüm konuklara yürekten teşekkür ediyorum. Bezlere destek veren ayrıca tüm sporcu velilerine şükranlarımı sunuyorum" dedi. Atafen'in kurucusu Mehmet Tüysüz yaptığı konuşmada oldukça duyguluydu. Tüysüz "Gururluyum, sevinçliyim. Siz de şanslısınız. Türkiye'nin hiç bir yerinde olmayan bir tören izleyeceksiniz. Öğrencilerimin başarıları ile gurur duyuyorum. Geldiğiniz için sağ olun, var olun" dedi.

 

 

ÖDÜL TÖRENİ

Spor salonunda gerçekleşen törende ortaokul öğrencilerinin aerobik şovu ile şölen devam etti. Gösterilerin ardından kupa törenine geçildi. Yaklaşık 177 sporcu yıl içindeki başarılarından ve sportif katılımlarından ötürü kupa ve madalya ile ödüllendirildi. Protokoldeki herkese de günün anısına plaket verildi. Spora ve sporcuya önem vererek her yıl ilimizin gururu olan Atafen'in organizasyonunun kusursuz bir şekilde geçmesi için Lise Müdürü Erhan Ürü, İlkokul Müdürü Sedat Gemici, Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Ali Kolburan, ile okul öğretmenleri yoğun bir çaba sarf etti. Başarı belgeleri ve madalyalarını alan sporcuların  mutlu olduğu gözlendi.  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr