25 Haziran 2018 Pazartesi

Baştürk'ün duruşmasında ilginç ifade

Baştürk'ün duruşmasında ilginç ifade
Asayiş Yazdır

Ramazan Baştürk'ün ikinci duruşmasında tanık olarak konuşan H.E. isimli bir kişi, Bank Asya çalışanlarına üst makamlar tarafından zorla kurban kestirildiği yönünde ifade verdi

BÖYLE ŞEYLERE KATLANACAKSINIZ
Duruşmada E.A., "2008-2014 yılları arasında Bank Asya İzmit şubesinde çalıştım. E. A. isimli müdürümüz, her pazartesi sabah yaptığımız kahvaltıda bir kaç isim söyledi. Ramazan Baştürk’ün de aralarında olduğu bir kaç ismi sayarak bu isimlerin asla bankada bekletilmeyeceğini söyledi. O dönemde beş isim saydı. Ama neden nasıl bir sebeple bu isimleri saydı bilmiyorum. Maaşımız her yattığında bizden kurban parası kesiliyordu. Neden diye sorduğumuz zaman banka müdürü bize burada çalışıyorsanız böyle şeylere katlanacaksınız diyordu" sözlerini kullandı.

 

BÜYÜKŞEHİR'İN 7 BİN PERSONELİNE BANK ASYA KARTI

Konuşmasının devamında E.A., "Ben aylık 800 bin ile 1 milyon TL ödeme yapan birisiyim. Pos cihazları içerisinde Bank Asya'da vardır bu çok doğal çünkü diğer bankalarından pos cihazları vardi. Örneğin büyükşehirin 7 bin personeline Bank Asya kartı dağıtıldı.Ben 2011-2016 yılları arasında 5 kez gitmedim bankaya. Tanıkları tanımıyorum.mudurlerini de tanımıyorum.Beni hiçbir banka gişede bekletemez.ben hiçbir bankada gişede beklemem.Yoksa o bankayla çalışmam.Bu müdürler çalışanlara ramazan Baştürk gelirse iyi davranin demiş olabilir" dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr