25 Haziran 2018 Pazartesi

Kiraz’da kuralar çekildi

Kiraz’da kuralar çekildi
Spor Yazdır

6. Altın Kiraz Dostluk Futbol Turnuvası grup maçlarının ardından16 takımın mücadele edeceği Play-Off grubu kuraları önceki gün kulüp yöneticileri ve tertip komitesi üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşti

6.Geleneksel Altın Kiraz Dostluk Futbol turnuvasında ikinci tur final kuraları çekildi. Kura programı Yarımca sahilinde bulunan Körfez Belediyesi halı saha tesislerinde yapıldı. Komite Başkanı Metin Özkan ikinci tura kalan takımların yöneticilerine dostluk ve kardeşlik anlamında birlik ve beraberlik içinde oynadıkları grup maçları için teşekkür ederek aynı hassasiyeti eleme maçlarında göstermelerini isterken, tüm takımlara elemelerde başarılar diledi. Tertip komite üyeleri Kurban Erguvan, İsmail Turguttaş Nait Oyalı Onur Kından Hamza Ayyılmaz kura çekimde hazır bulundular. İkinci tur kura programına tüm takım yöneticileri eksiksiz katıldı.

 

TAŞ BAŞARI DİLEDİ

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş; Altın Kiraz Dostluk Futbol turnuvasının her geçen yıl çıtayı yükselterek sadece körfezde değil Kocaeli de bir marka olduğunu, spordaki dostluk ve kardeşliği bunu da bu turnuvada fazlasıyla gördüğünü, bu turnuvanın sayesinde birbirini tanımayan arkadaşların tanıştığını söyledi. Körfez Belediyesi olarak Sporun Başkenti Körfez hedefinde Altın Kiraz Turnuvası’na önem veriyoruz. Birlikte nasıl Körfez oluruz projemizde Tertip Komite Başkanı kardeşim Metin Özkan’ a ve tertip komitesi üyelerine altı yıldan itibaren kusursuz bir organizasyona imza attığı için teşekkür ediyorum. İkinci turda kazanmaktan daha önemli olanda dostluk ve kardeşlik olduğunu belirtti.

 

PLAY-OFF EŞLEŞMELERİ

İkinci tur kuralarını Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş Körfez Belediye Meclis Üyesi Pınar Uysal ve Kadir Aydoğdu,  Komite Başkanı Metin Özkan Kocaeli Güneşspor Başkanı Nebil Uzun İşadamı Çetin Zerenoğlu İşadamı İsmail Oyalı İşadamı Erdal Çelik İşadamı İrfan Özkartal İş adamı Ahmet Kapçak İş Adamı Mustafa Aslı İşadamı Önder Tokuç İş adamı Emrullah Kaya Körfez Belediyesi Zabıta Müdür Yardımcısı Ercan Ulaş Spor adamı Engin Canayaz ve Veli Fidan ile tertip komite üyesi Kurban Erguvan çekti. İkinci turda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Dark Grup Yapı AŞ ile Körfez Belediyesi  Zabıta Müdürlüğü, Azioğlu İnşaat ve Gayrimenkul ile Dergah Ocakbaşı,  Önder Ota Bakım ile Şanlı Kovspor, Hüner Teknik ile Peron EMR İnşaat, Modül Çelik Yapı ile The Lukka ve Maximum Özel Güvenlik ile Özdoydum Simit Sarayı eşleşti

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr