23 Nisan 2018 Pazartesi

Rehabilitasyona Fizik Tedavi Ünitesi

Rehabilitasyona Fizik Tedavi Ünitesi
Sağlık Yazdır

Haber

Kocaeli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde düzenlenen 3. Bahar Şenliği öncesi rehabilitasyon merkezinin içinde yapılan Fizik Tedavi Ünitesi, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu tarafından hizmete açıldı

Kocaeli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde 3. Bahar Şenliği düzenlendi. Şenliğe katılan İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, şenlik öncesi rehabilitasyon merkezinin içinde yapılan Fizik Tedavi Ünitesi’ni hizmete açtı. Açılışta Rehabilitasyon Merkezi Müdürü İlhan Toğrul, Fizik Tedavi Ünitesi’nde katkısı bulunan Romatem, Cihan ve Konak Hastaneleri yöneticileri ve rehabilitasyon personeli yer aldı. İçerisinde İş ve Uğraşı Terapi Odası, İlk Yardım ve Uygulama Odası, Çocuk ve Uzay Terapi Odası, Elektroterapi Odası, Fizyoterapist Odası gibi odalarda engelli vatandaşlara hizmet verilecek.

 

GEZDİLER (1)

DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN

Açılış öncesi Kocaeli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü İlhan Toğrul, “Kuruluşumuz pek çok engelliye hizmet veriyor. Tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. O yüzden engellilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesi için fizik tedavi anlamında daha üst seviyeye çıkabilmeleri için öncelikle ilimizdeki 4 tane hastane ve fizik tedavi merkeziyle çalıştığımızı belirtmek istiyorum. Bu yeterli gelmediği için böyle bir merkez açmaya karar verdik. Hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. Ardından tüm protokol mensupları Fizik Tedavi Ünitesi’nin açılış kurdelesini keserek üniteyi gezdiler. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 23 Nisan Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Veral 23 Nisan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi