25 Eylül 2018 Salı
Global

Semt Kocaeli'de satışlar dolu dizgin

Semt Kocaeli'de satışlar dolu dizgin
Firma Rehberi Yazdır

Pekdemir İnşaat’ın 280 konutluk yeni projesi, prestijli özgün tarzıyla, yoğun ilgi gördü

Pekdemir İnşaat’ın, 25 Nisan’da lansman ve satışına başladığı yeni projesi Semt Kocaeli, 1 aydan daha kısa sürede, doludizgin bir satışa sahne oldu. 2019 Mart ayında teslim edilmesi planlanan Semt Kocaeli’ye, üstelik Anayasa değişikliğinin oylandığı Referandum’un hemen ardından oluşan ilgi, tüketicinin konutta, artık yeni arayışlar içinde olduğunu ortaya koydu.  Semt Kocaeli’de, birbirinden cazip, ara kat ve dubleks daire seçeneklerinin satışı devam ederken, daha ilk ay dolmadan karşılaşılan talep, satışların planlanandan daha kısa bir süre içinde tamamlanabileceği izlenimi yarattı.

 

Semt Kocaeli Dış Mekan

Bu denli sade bir mimari, hem bu kadar estetik, hem bu kadar işlevsel olabilir mi?

Satışların başlamasıyla birlikte, Semt Kocaeli Satış Ofisi’nin yolunu tutan Pekdemir İnşaat müşterileri, öncelikle yarım yüzyıllık meşe ağaçlarını korumaya alan ve doğayla bütünleşen, sade, ancak estetik ve işlevsel mimari tasarımdan etkilendiler. Semt Kocaeli’de göz boyayan bir gösteriş yerine, yalınlık, çevrecilik, işlevsellik, teknoloji ve yüksek kalitenin ön planda olduğu yeni bir lüks anlayışı ile karşılaştılar. Her metrekaresi ideal biçimde değerlendirilmiş, geniş, ferah ve işlevsel 7 farklı daire tipine sahip proje, 93 ve 112 metrekarelik 2+1 daireler, 142 ve 154 metrekarelik 3+1 daireler ile, özel bahçeli, 173 ve 197 metrekare dubleks 3+1’lerden ve 216 metrekarelik 5+1 dublekslerden oluşuyor. Projede, doğayla iç içe ayrıcalıklı yaşam sunan peyzajlı özel bahçelere sahip dubleksler, büyük rağbet görüyor.

 

Semt Kocaeli Giriş

Peşinatı taksitlendirme ve düşük faiz fırsatı…

Pekdemir İnşaat müşterilerinin, toplu bir ödeme yapmadan da Semt Kocaeli’den lüks bir daire sahibi olabilmelerine olanak tanıyor. Semt Kocaeli’de banka kredisiyle daire satın alanlar, aylık yüzde 0,89 gibi piyasanın gerisindeki cazip faiz oranından yararlanabiliyorlar. Banka kredisini tercih etmeyenler ise yüzde 20 peşinat ve aynı oranda ara ödeme yaparak, 20 ay vadeyle lüks evlerine kavuşuyorlar.

 

Şehrin, havası en temiz, en yeni gelişen bölgesi neresi?

Şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika mesafede, Çayırköy’deki 34 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Semt Kocaeli Projesi, 6 katlı 15 blokta, toplam 280 konuttan oluşacak. Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü ile Kocaeli’nin 3. köprü ve havalimanı bağlantısına sadece 1,5-2 km uzaklıkta, imara yeni açılan ve hızla gelişen bölgede gerçekleştirilen proje, denizden 110 metre yükseklikte yer alıyor. Arazinin önü açık bir görüş alanına sahip olması nedeniyle, projede birçok bloğun, doyumsuz bir deniz manzarası bulunuyor.

 

Semt Kocaeli Salon Mutfak

Tek tıkla, yaşam konforunuz elinizin altında…

Kocaeli’de ilk, Türkiye’de ise az sayıda örneği olan Semt Kocaeli mobil uygulaması Smartapp. da, akıllı cep telefonu ya da tabletten, bir tıkla, taksi durağı, market, restoran, yönetim ve güvenliğe ulaşabilme, sipariş, istek ve talepleri iletebilme olanağı sağlayan teknolojisiyle, Semt Kocaeli Satış Ofisi’ni ziyaret eden müşterilerin ilgi odağı oluyor. Projeye özel hazırlanan mobil uygulama, kazandırılacak yeni özellikleriyle de, Semt Kocaeli’nde, sosyal konforu artırarak, lüks yaşama daha fazla değer katacak.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr