23 Temmuz 2018 Pazartesi

Kain İnşaat, yazı partiyle karşıladı

Kain İnşaat, yazı partiyle karşıladı
Firma Rehberi Yazdır

İlimizin başarılı inşaat firmalarından Kain İnşaat, My Hill site sakinleri ve dostlarıyla ‘Yaza Merhaba’ dedi

Son günlerde ilimizde hızla büyüyen inşaat firmaları arasında yer alan Kain İnşaat, Bağçeşme’de inşa ettikleri My Hill 1,2,3 site sakinleri, kentimizin iş adamları ve yakın dostlarıyla birlikte ‘Yaza Merhaba’ partisi verdi. My Hill 3’ün sosyal tesislerindeki havuz başında gerçekleşen partiye Kain İnşaat ortakları Cem Karaduman ve Mehmet İncir ev sahipliği yaptı.

 

‘AMACIMIZ, MUTLU ETMEK’

Kokteyl tarzında hazırlanan parti öncelikle canlı müzik ve ikramlarla başladı. Havuzun etrafına yerleşen masalarda insanlar hem sohbet etme hem de komşularıyla tanışma imkanı buldu. Partinin açılış konuşmasını gerçekleştiren Kain İnşaat’ın ortaklarından Cem Karaduman, “6 sene önce Mehmet Bey ile bu yola çıktık. O zamanlar hangi işi yapıyorsak yapalım, işimizi doğru yapalım dedik. Amacımız evlerimizde oturanları ve bizimle çalışanları mutlu etmekti. My Hill 1 diye başladık şimdi 4’ü yaptık. Umarım 5,6,7’leri de görürüz” diyerek partiye katılan herkese teşekkürlerini belirtti. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr