23 Nisan 2018 Pazartesi

Miniklerden anneler günü programı

Miniklerden anneler günü programı
Eğitim Yazdır

Değirmendere Müfit Saner İlkokulu 2 –B sınıfı Öğretmeni Hakan Canköse ve öğrencileri, anlamlı bir programa imza attılar. Okulun çok amaçlı salonunda düzenledikleri ‘’ Anneler Günü’’ programına katılan anneler, dinledikleri şiirler ve slayt gösterileri ile duygulandılar

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘’Değerler Eğitimi’’ projesi kapsamında, Değirmendere Müfit Saner İlkokulunda ‘’Anneler Günü ‘’ programı düzenlendi. Okulun 2- B sınıfı öğretmeni Hakan Canköse ve öğrencilerinin düzenlediği program büyük beğeni aldı. Programda, öğrenci anneleri, kendilerine hediye edilen çiçeklerle onore edildi.

 

“ANNELİK KUTSAL BİR DUYGUDUR”

Açılış konuşması ile başlayan programda, 2 – B sınıfı öğrencileri, katılımcılara anlamlı mesajlar verdiler. ‘’Annelik kutsal bir duygudur’’ şeklinde sunum yapan öğrenciler ‘’ Annemiz, bizim için en değerli varlıktır. Tüm sevgisini bizlere verir. Bizler, kaç yaşında olursak olalım, annemizin gözünde hep çocuk kalırız. Ne yaparsak yapalım, haklarını ödeyemeyiz. Annelerimizi hiçbir zaman üzmeyelim ve onlara sevgimizi her anlamda gösterelim. Annelerimizin ellerinden öpüyor ve anneler gününü kutluyoruz’’ dediler. Programda birbirinden güzel şiirlerle anneleri duygulandıran öğrenciler, ‘’ geçmişten, geleceğe’’konulu slayt gösterimleri ile büyük beğeni topladılar.

 

man-2

 

“ANNE, HAYATIN EBEDİLİĞİDİR”

Öğrencileri ile birlikte hazırladıkları ‘’ Anneler Günü ‘’ programı ile, annelerin özel olduklarını vurgulayan Müfit Saner İlkokulu 2 – B sınıfı öğretmeni Hakan Canköse ‘’ Anne, hayatın Ebediliğidir’’ dedi. Canköse ‘’ Annelerimiz, bizim en değerli varlıklarımızdır. Bizler; yaşamayı, erdemi, sevgiyi, sevginin ilk ve içten şeklini, bizi hayata getiren annelerimizden öğreniriz. Varlığımız, ancak annelerimizle bir bütün olur. Kocaman yüreklerine dünyaları, sabrı, şefkati, evlat sevgisini, fedakarlığı, ve bütün zorluklara karşı direnmeyi sığdıran annelerimize minnettarız. Tüm annelerimizin, anneler gününü kutluyorum’’ şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 23 Nisan Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Veral 23 Nisan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi