20 Eylül 2018 Perşembe
Global

Ford, dünyayı Gölcük'te buluşturdu

Ford, dünyayı Gölcük'te buluşturdu
Firma Rehberi Yazdır

Ford Avrupa’nın, Ford’un önde gelen üretim merkezlerinde düzenlediği ve çalışanlarla üst yönetimin doğrudan iletişimini amaçlayan “Employee Roadshow 2017” buluşması, “Sizinle Birlikte Hep Daha İleriye” teması altında Ford Otosan Gölcük Fabrikasında gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında Gölcük Fabrikasını ziyaret eden Ford Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Jim Farley ve Ford Avrupa üst düzey yöneticileri Ford Otosan çalışanlarıyla bir araya geldi

Ford’un global olarak düzenlediği, çalışanlarla üst yönetimin bir araya gelmelerini ve doğrudan iletişim kurmalarını hedefleyen “Employee Roadshow 2017” çalışan buluşmalarının Türkiye ayağı, bu yıl 4 Mayıs Perşembe günü Ford Otosan’ın Gölcük fabrikasında gerçekleştirildi.

 

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün’ün de katılımıyla gerçekleşen etkinliğe fabrika çalışanları yoğun ilgi gösterdi. Ford Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Jim Farley, fabrika çalışanlarına Ford’un Avrupa’daki hedeflerini ve Ford Otosan’ın katkılarını anlatan bir sunum gerçekleştirerek, konuşma yaptı. Sunumun ardından, Ford Otosan çalışanları, Farley ve diğer yöneticilere sorularını aktarma fırsatı buldular.

 

Ford Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Jim Farley_1

Farley: “Ford Otosan, 60 yıldır Ford ailesinin çok önemli bir parçası”

Ford Otosan çalışanlarıyla bir araya gelmenin ve çalışanlara Ford Avrupa'nın gelecek planlarını aktarmanın kendisi için büyük bir ayrıcalık olduğunu vurgulayan Jim Farley, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ford Otosan’daki herkesin tıpkı Ford Avrupa çalışanlarının da olduğu gibi, Türkiye’de ürettikleri Ford araçlarına tutkuyla, gönülden bağlı olduğunu ve başardıkları işlerle gurur duyduğuna inanıyorum. Ford Otosan, global otomotiv endüstrisinin en eski ve en başarılı ortak girişimlerinden biri olarak, yaklaşık 60 yıldır Ford ailesinin çok önemli bir parçası. Bu iş birliğinin önümüzdeki yıllarda daha da önem kazanacağını umuyoruz.”

 

Görsel_2

Yenigün: “Ford’un Avrupa’daki en büyük ticari araç üretim merkeziyiz”

Türkiye’de ürettikleri araçlarla Ford’u Avrupa’da son 2 yıldır ticari araç liderliğine taşıdıklarını vurgulayan Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün ise Jim Farley’in Ford Otosan çalışanlarını ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek şöyle konuştu: “Ford Otosan olarak kaliteli ve esnek üretim tesislerimizle Ford’un Avrupa’daki en büyük ticari araç üretim merkezi olmaya devam ediyoruz. Avrupa ticari araç pazarı taleplerindeki ciddi artışla birlikte, siparişlere yetişmek için keyifli bir heyecan yaşıyoruz. Ford Otosan olarak Türkiye’de tutkuyla mühendisliğini yaptığımız ve ürettiğimiz ticari araçlarla, Ford’u Avrupa’da ticari araç liderliğine taşıyıp, Türkiye’de de ihracat şampiyonu olma başarısını gösterdik. Sayın Jim Farley’in ziyareti bu başarıların tebrik ve takdir edildiğini işaret ediyor. Ford Otosan ailesi olarak Ford Motor Company dünyasındaki yerimizin güçlenerek önemimizin artmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Çalışanlarımızla  birlikte, aynı şevk ve heyecanla daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.”

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr