24 Haziran 2018 Pazar

Etçi Beyler VIP salonları geliyor

Etçi Beyler VIP salonları geliyor
Rehber Yazdır

Etçi Beyler Restaurant'ın bünyesinde hizmet verecek Etçi Beyler VIP Salonları 7 Nisan Cuma günü hizmete giriyor

Etçi Beyler Restaurant bünyesinde hizmet verecek Etçi Beyler VIP Salonları, çok ciddi bir yatırımın ardından müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 7 Nisan Cuma günü kapılarını müşterilerine açmaya hazırlanan mekanda söz, nişan, kına gecesi, düğün, sünnet düğünü, yemekli iş toplantıları için organizasyonlar yapılabilecek.

 

 

UBAY

 

"ÇOK CİDDİ FARK YARATIYORUZ"

Mevcut restaurantın üst katlarında yer alacak salonlar, 250 kişinin ağırlanabileceği Etçi Beyler VIP Salon 1 ve 350 kişilik Etçi Beyler VIP Salon 2 adlarını taşıyor. Osmanlı motiflerinin ön planda olduğu salonlarda muhteşem bir dekor sizleri bekliyor. Böyle bir yeniliğin ihtiyaçtan doğduğunu söyleyen firma sahibi Tufan Ubay, VIP Salonları için şunları söyledi:''Çeşitli organizasyonlar için yoğun talepler alıyorduk. Ancak mevcut restaurantı  bu tür organizasyonlar için kullanmamız mümkün değildi. Ayrıca büyük sanayi kenti olan Kocaeli'de fabrikaların üst düzey yöneticilerinin yemekli organizasyonları içinde teklifler aldık. Bunun için çok ciddi bir yatırımla üst katlarda VIP Salonlarını açmaya karar verdik. Artık organizasyonlar için rezervasyonlar almaya başladık. Çok özel ve çok kaliteli salonlar hizmete girecek. Bunun yanında Kocaeli'nin ve hatta Marmara'nın en iyi et dönerini de yemekli organizasyonlarda servis edeceğiz. Çok ciddi bir fark yaratıyoruz.''dedi.

 

İstasyon Mahallesi Ankara Caddesi No:89 – Köseköy / Kartepe – Kocaeli

0262 373 40 50 – 0 536 070 58 58

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr