22 Mayıs 2018 Salı

Güzeloğlu, güvenlik toplantısına katıldı

Güzeloğlu, güvenlik toplantısına katıldı
Güncel Yazdır

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun başkanlığında, İstanbul’da 11 ilin valileri, emniyet müdürleri ve jandarma komutanlarının katılımları ile “Halk Oylaması Bölge Güvenlik Toplantısı” gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Sahil Güvenlik Komutanı Bülent Olcay ile Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun da  aralarında bulunduğu  İstanbul, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Sakarya, ve Yalova  illerinin  Valileri ile İl Emniyet Müdürleri ve İl Jandarma Komutanları katıldılar.

 

Toplantıda, 16 Nisan’da  gerçekleştirilecek referandumun güvenli ve huzur içinde yapılabilmesi  için alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr