24 Mayıs 2018 Perşembe

Uğur’lular AIESEC etkinliklerine başladı

Uğur’lular AIESEC etkinliklerine başladı
Güncel Yazdır

Haber

İzmit Uğur Temel Lisesi’ne bağlı 120 öğrenci, AIESEC ile 4 haftalık etkinliklerine başlarken 4. haftanın sonunda Türk Günü etkinliği düzenleyecek

İzmit Uğur Temel Lisesi’nde eğitim gören 120 öğrenci, dünyanın ihtiyaç duyduğu, uluslararası bakış açısına sahip nitelikli liderlerini yetiştirmeyi amaçlayan gönüllü öğrenci organizasyonu olan AIESEC ile 4 haftalık etkinliklerine başladı. Kendi ülkelerini tanıtmak amacıyla eğitimlere başlayan öğrenciler 4. haftanın sonunda programı tamamlayacak. Programın sonunda ise Türk Günü etkinliği düzenlenecek. Etkinlikte yöresel yemekler, müzikler ve halk oyunları da yer alarak renk katacak.

 

ÖĞRENCİLER (3)

 

TÜRKÇE KONUŞULMAYACAK

Etkinlikler kapsamında Pakistan, Hindistan, Ürdün, Brezilya, Çin, Mısır’dan öğrenciler ilimize geldi. Her hafta farklı ülkenin öğrencilerinin katılım sağlayacağı etkinlikte önümüzdeki hafta dünyada savaş, açlık, susuzluk gibi konular konuşulacak. Uluslararası öğrencilerle bir araya gelecek olan Uğur’lu öğrenciler etkinlik boyunca Türkçe değil İngilizce konuşacak. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr