24 Mayıs 2018 Perşembe

TÜGVA’dan gençlere önemli yatırım

TÜGVA’dan gençlere önemli yatırım
TÜGVA’dan gençlere önemli yatırım
TÜGVA’dan gençlere önemli yatırım
Güncel Yazdır

TÜGVA Gölcük Medeniyet ve Değerler Kulübünün tanıtım toplantısı gerçekleştirildi

Gölcük Ortaokul Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Medeniyet ve Değerler kulübünün tanıtım programı TÜGVA İlçe Temsilcisi Av. Samet Genç ve TÜGVA  Kocaeli İl Temsilcisi Yusuf Yazıcı’nın katılımları ile gerçekleştirildi.

Gölcük Aşiyan Tesislerin’de gerçekleştirilen programa Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Eğitim Birsen Başkanı Nail Ekiz, Gölcük Ortaokul müdürleri ve Medeniyet ve Değerler kulübünün danışman öğretmenleri katılım gösterdi.

 

“ÇOCUKLARIMIZ SİZ ÖĞRETMENLERİMİZE EMANET”

Program TÜGVA İl Temsilcisi Yusuf Yazıcı, ‘Türkiye Gençlik Vakfının yeni nesil gençlik kavramını siz öğretmenlerimiz ile birlikte gerçekleştirmek istiyor. Bu misyon doğrultusunda çocukluktan gençliğe ilk adımların atıldığı yaşlar olan ortaokul dönemindeki gençlerimiz için onların kişisel, ahlaki ve sanatsal gelişimlerine destek olmak amacıyla vakfımız tarafından Medeniyet ve Değerler Kulübü’nü hayata geçirdik. Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Gençlik Vakfı işbirliğiyle ortaokullarda oluşturulan  kulüp, kitap tahlillerinden kaligrafiye, etkili iletişim tekniklerinden sportif aktivitelere, akıl oyunları ile hafıza tekniklerinden medeniyet tarihi ve önemli şahsiyetleri tanımaya yönelik pek çok alanda gençlerin gelişimine destek olmaya yönelik etkinlikler bütünüdür’ diyerek katılımcılara Medeniyet ve Değerler kulübünün çalışma amacını anlattı.

 

TÜGVA GÖLCÜK TEMSİLCİLİĞİNE 2 BİNA MÜJDESİ

Konuşmalarında Gölcükte kurulması planlanan TÜGVA İlçe Temsilci binası  tahsis edileceğini de müjdeleyen Yusuf Yazıcı, bu bina ile İlçe’de daha verimli programlar yapılacağını belirtti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr