24 Haziran 2018 Pazar

Etçi Beyler vip salonları geliyor

Etçi Beyler vip salonları geliyor
Rehber Yazdır

Bölgemizde Döner ve İskender denilince akla ilk gelen mekanlardan Etçi Beyler Restaurant'ta şubat sonu itibariyle VIP Salonlarını da hizmete giriyor.

Üç yıl önce  Tufan Ubay’ın Köseköy Ankara Caddesi üzerinde açtığı Etçi Beyler Restaurant, her geçen gün kendini yenileyerek müşterilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. İşte o yeniliklerden en önemlisi artık Etçi Beyler'de söz, nişan, kına gecesi, düğün, sünnet düğünü, yemekli iş toplantıları için organizasyonlar yapılmaya başlanıyor olması olacak. Etçi Beyler VIP Salonları Şubat sonu itibariyle organizasyonlara kapısını açacak.  Mevcut restaurantın üst katlarında yer alacak salonlar, 250 kişinin ağırlanabileceği Etçi Beyler VIP Salon 1 ve 350 kişilik Etçi Beyler VIP Salon 2 adlarını taşıyor. Osmanlı motiflerinin ön planda olduğu salonlarda muhteşem bir dekor sizleri bekliyor. Böyle bir yeniliğin ihtiyaçtan doğduğunu söyleyen Tufan Ubay, VIP Salonları için şunları söyledi:''Çeşitli organizasyonlar için yoğun talepler alıyorduk. Ancak mevcut restaurantı  bu tür organizasyonlar için kullanmamız mümkün değildi. Ayrıca büyük sanayi kenti olan Kocaeli'de fabrikaların üst düzey yöneticilerinin yemekli organizasyonları içinde teklifler aldık. Bunun için çok ciddi bir yatırımla üst katlarda VIP Salonlarını açmaya karar verdik. Daha yapım aşamasında bile özel geceler için rezervasyonlar almaya başladık. Çok özel ve çok kaliteli salonlar hizmete girecek. Bunun yanında Kocaeli'nin ve hatta Marmara'nın en iyi et dönerini de yemekli organizasyonlarda servis edeceğiz. Çok ciddi bir fark yaratıyoruz. Allah utandırmasın.''dedi.

 

Etçi Beyler VIP SALONU

 

Etçi Beyler VIP Salonlarında bir başka ilkede imza atılacak. Salonlardaki organizasyonlarda misafirlerin ulaşım hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak. Özellikle düğünler için verilecek servis hizmeti düğün sahiplerini ciddi anlamda rahatlatmış olacaktır.

 

Misafirleri için her şeyin düşünüldüğü Etçi Beyler’deki organizasyonlarınız için  aşağıdaki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz. 

 

İstasyon Mahallesi Ankara Caddesi No:89 – Köseköy / Kartepe – Kocaeli

0262 373 40 50 – 0 536 070 58 58

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr