20 Mart 2019 Çarşamba
Birol Aydın
Sibel Gönül
CHP-İYİ PARTİ MİTİNG

Züleyha Abdulbakioğlu’na önemli bir görev

Züleyha Abdulbakioğlu’na önemli bir görev
Magazin Yazdır

VM Medical Park Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Züleyha Abdulbakioğlu tekrar istanbul'a dönüyor.

VM medical Park hastanesinin başarılı Kurumsal Pazarlama Müdürü  Züleyha Abdulbakioğlu Kocaeli'de başarıyla yürüttüğü görevini İstanbul'da sürdürecek. Başarılı yönetici aynı grubun İstanbul Florya'da açılacak olan VM Medical Park Hastanesi'nde aynı görevi üstlendiğini öğrendik. Kocaeli VM Medical Park Hastanesi'nin açıldığı günden beri başarı grafiğinin artmasında pay sahibi olan bir simin gitmesi dostlarını üzecek.

 

BAŞARILAR DİLİYORUZ

Elbette başarılarına yenisini ekleyeceğini düşündüğümüz Züleyha Abdulbakioğlu’na yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bilindiği üzere Kocaeli'de VM Medical uygulaması ilk kez yapmış ve başarılı olmuştu. Bu başarıda elbette birçok çalışan pay sahibi idi işte onlardan bir tanesi de Züleyha Abdulbakioğu olduğu unutulmamalıdır.

İşte aslında bunun kanıtı da çok uzun süredir aynı bünyede çalışıyor olması; Ve son olarak ta buradaki başarısını daha yükseklere taşıyabileceği yeni kurulacak VM Medical Park Hastanesi'nde aynı görevi sürdürecek olması. Kocaeli'de başladığı günden beri kurduğu iyi dostluklar sayesinde VM Medikal Park Hastanesi'ni en iyi şekilde temsil eden bir ismin gitmesi elbette bir kayıp ama yeni işinde daha başarılı olacağına inancımız tam.

Bu bağlamda bizler de kendisine başarılar diliyoruz.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi