20 Mart 2019 Çarşamba
Birol Aydın
Sibel Gönül
CHP-İYİ PARTİ MİTİNG

Erkan Bakıroğlu dünya evine girdi

Erkan Bakıroğlu dünya evine girdi
Erkan Bakıroğlu dünya evine girdi
Erkan Bakıroğlu dünya evine girdi
Erkan Bakıroğlu dünya evine girdi
Erkan Bakıroğlu dünya evine girdi
Magazin Yazdır

Haber

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Kurucu Başkanı ve AK Parti İzmit İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Bakıroğlu, Hande İkinci ile dünya evine girdi

Osman Nuri Bakıroğlu ve Ayşe Bakıroğlu’nun oğulları Er Ajans Ajansının sahibi ve AK Partili yönetici Erkan Bakıroğlu, Antikkapı Restoran’da gerçekleşen düğün töreniyle Mustafa İkinci ve Feride İkinci’nin kızları ev hanımı Hande İkinci ile evlendi. 
JGHJH
 
PROTOKOL TAM KADRO DÜĞÜNDE
Antikkapı’da gerçekleşen düğün törenine Milli Savunma Başkanı Fikri Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Milletvekilleri Zeki Aygün, İlyas Şeker, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, AK Parti Eski İl Başkanı Mahmut Civelek, Bizim Yaka Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray, Ülkü Ocakları İl Başkanı Melikşah Taşkın ve çok sayıda davetli katılım sağladı.
 2
NİKÂH ŞAHİTLERİ PROTOKOL
Genç çiftin nikâhını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken nikâh şahitliklerini ise Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, AK Parti Milletvekilleri Zeki Aygün, İlyas Şeker, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Ülkü Ocakları İl Başkanı Melikşah Taşkın yaptı.
FSDF
 
IŞIK: EVLİLİĞİN MEYVESİ ÇOCUKTUR
Yapılan nikâh töreninde evlilik cüzdanını geline Milli Savunma Bakanı Fikri Işık takdim etti. Nikâh defterini takdim etmeden önce kısa bir konuşma yapan Işık davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek,” Bir yuva kuruldu. Erkan bizim için çok özel bir kardeşimiz. Uzun zamandır beraber yol yürüyoruz. Ona en çok takıldığım konu evlenmek üzerineydi. Onu evlenme konusunda cesaretlendirmeye çalışırdım. Bize düşen bu iki kardeşimize de dua etmektir. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Malum evliliğin meyvesi çocuktur. Hayırlı haberleri de bekliyoruz bundan sonra. Cumhurbaşkanımızın 3 çocuk söylemini hatırlatmaya gerek yok” şeklinde konuştu. Genç çiftin şahitlerinden İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan katıldığı düğünlerde geleneksel hale getirdiği bayrak ve saat kulesi maketini genç çifte hediye etti. Genç çiftin balayına Antalya Side’ye gidecekleri öğrenildi. 

Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi olarak çifte bir ömür mutluluklar diliyoruz.
 
TT
324324
 
 
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi