16 Temmuz 2019 Salı

Fikri Işık'ın kızı bugün evleniyor

Fikri Işık'ın kızı bugün evleniyor
Magazin Yazdır

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, ortanca kızı olan Bilkent Üniversitesi mezunu Sema'yı İnterteks Uluslararası Fuar Alanı'nda gerçekleştirilecek nikah töreniyle evlendirecek.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ın ortanca kızı Sema, emekli bürokrat Faruk Hamutcu’nun Başbakanlık Protokol Dairesi’nde çalışan oğlu Fuat Hamutçu ile evleniyor. Sema Işık ile Fuat Hamutçu’nun düğünü bugün saat 19.00’da İnterteks Fuar Alanı'nda yapılacak.


YOĞUN KATILIM BEKLENİYOR
Bakan Işık'ın düğüne; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, kabinedeki bakanlar ve milletvekillerini de davet ettiği öğrenildi. Başbakan Binali Yıldırım ve Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar'ın düğüne katılmak üzere Kocaeli'ye geleceği, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın düğüne katılıp katılmayacağının ise henüz belli olmadığı öğrenildi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilecek düğüne, kent genelinden de önemli isimlerin ve muhalefet partilerinden siyasilerin de katılması bekleniyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem