16 Temmuz 2019 Salı

Gaziler Caddesi yeni yüzüne kavuşuyor

Gaziler Caddesi yeni yüzüne kavuşuyor
Güncel Yazdır

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çayırova Gaziler caddesinde asfalt çalışması yapıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi hava koşullarının elverişli olmasıyla asfalt çalışmalarına start verdi. Büyükşehir Belediyesi bozuk yollarda altyapı çalışmalarından sonra asfalt uygulamalarını da gerçekleştiriyor. Çayırova Gaziler Caddesi’ndeki altyapı çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi caddede asfaltlama çalışmasına başladı.

 

MİNERAL PARKE YAPILIYOR

Çayırova bölgesi Gaziler Caddesinde devam eden çalışmalarda 4 bin metrekare mineral parke ile genişliği bir ila 4 metreyi bulan kaldırımlar yapılıyor. Ticarethane ve sivil toplum kuruluşlarının yoğunlukla bulunduğu cadde mineral parke ile süsleniyor. Caddede elektrik, su ve doğalgaz gibi altyapı çalışmaları çekilerek hazır hale getirildi.

 

7 BİN TON ASFALT

820 metre uzunluğa ve 7 metre genişliğe sahip olan Gaziler Caddesine 7 bin 500 ton asfalt 2 bin metre bordür ve kullanıldı. Çalışmalar tamamlandıktan sonra bin 500 ton aşınma asfaltı dökülerek çalışma caddedeki iş sonlandırılacak. Cadde yol çizgileri tabela uygulamaları ve aydınlatmalarla ulaşıma hazır hale getirilecek.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem