24 Haziran 2018 Pazar

Kocaelispor Erdoğdu ile anlaştı!!

Kocaelispor Erdoğdu ile anlaştı!!
Spor Yazdır

Kocaelispor’un Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele eden erkek basketbol takımı eski antrenörü Koray Erdoğdu, artık Türkiye Basketbol Ligi 2. Liginde mücadele eden bayan basketbol takımı antrenörü olarak çalışmalarını sürdürecek

Erkek basketbol takımındaki görevinden beklenmeyen bir istifa ile ayrılan Koray Erdoğdu ve Başkan Uzun yeniden bir arada çalışmak ümidiyle vedalaşmışlardı. Uzun, geçen süre boyunca bayan basketbol takımının başına getirmek istediği Erdoğdu'yu nihayet dün gece geç saatlere kadar süren görüşme sonunda ikna etmeyi başardı. Salı antrenmanını Grand Körfez Otel sahalarında yardımcı antrenör Onur Bayar ile gerçekleştirecek olan Yeşil Siyahlı periler; çarşamba itibariyle Koray Erdoğdu ile süre almaya başlayacak.

 

ALT YAPIMIZI GÜÇLENDİRECEĞİZ

Şahver Çelikyılmaz ile yolları ayırma kararı aldıktan sonra adı geçen birkaç isim olmasına rağmen gönlü Erdoğdu'dan yana olan Kocaelispor Kulübü, Güven Öner ile karar kıldıklarını söyledikten sonra yapılan son dakika görüşmeleri sonucunda Erdoğdu ile anlaşırken, adı geçen Beşiktaşlı Güven Hoca'yı gelecek sene Kocaelispor'un alt yapısını emanet etmeyi planladıklarını açıkladı. Uzun; güçlü bir basketbol altyapısı oluşturmak ve kendi sporcusunu yetiştirmek için şimdiden çalışmalara başladıklarını ve seneye kadar da Güven hoca ile neler yapabilecekleri konusunda iletişimlerini devam ettireceklerini de özellikle belirtti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr